Wpis z mikrobloga

Budowa "Domu w Picikłakach 2" wstrzymana - bo zimno i daleko.
Budowa nowej, olbrzymiej (160 m2!!!) inwestycji w Myśliborzycach - bez kamer, bo może i tam są jakieś nienawistne słupy.
W siedzibie firmy trwa drukowanie stukilkudziesięciu projektów #domza150tysiecy, sprzedanych w ramach Black Friday.
Nie ma czasu na nagrywanie, są rzeczy ważne i ważniejsze, proszę mi wierzyć.

#lukaszbudowlaniec
  • 30
@berman: Wszystko w punkt ! Śmieszy mnie ze stały elektorat tu zagłada i go broni a filmy już tylko po 40 k wyświetleń czyli 1/5 subskrybcji. Wszystko się kiedyś kończy. Ludzie z wykopu weryfikują farmazona na każdym kroku a on nie jest budowlańcem tylko cwaniakiem który robiąc coś ponad schemat ma z tym problem. Nie jest dla mnie do pomyślenia ze chłop pierwszy raz od 3-4 lat sprawdził przekątna budynku. Każdy
@jarzyn123: Do HDS-a dołożył już przedłużkę, tzw. fly jib. Montował tym wiązary. Niestety #!$%@?ł przy zakupie, bo jego HDS jest na tyle stary, że nie można do niego zrobić zdalnego sterowania.
No, jeszcze "Babkę" (fadromę) ulepszył :)
@kowal02: Potrzebuje go na co dzień, to go nie #!$%@? :) Pamiętasz, jak chciał przeprowadzić kable do halogenów i natrafił na to złącze obrotowe, na którym chodzi kabina? Ktoś przytomny szybko go odwiódł od #!$%@? tego złącza, bo byłoby po mecalaku :)
@berman: Babki nie ulepszał, tylko #!$%@?ł. Przynajmniej ja nic nie kojarzę aby były plany na ulepszenia.

A w Picikłakach 2 najbardziej rozwalają mnie te słupy, Kosztem 4 prętów 1,5m, kilku strzemion i tubki kotwy chemicznej (czyli jakieś 30 - 40 zł razem) załatwiłby temat i nikt by się nie dopieprzył. Pomijam przesunięte zbrojenie w ławie, bo kiedyś było bez zbrojenia i też działało, zresztą co nie widać to nie ma problemu
@jarzyn123: Ulepszał: zbiornik na paliwo dał nowy, kamerkę na łychę, coś tam jeszcze grzebał przy siłownikach i silniku, a potem #!$%@?ł (zagrzał, o ile pamiętam). Nie wiedziałem, że takie maszyny można zajechać.
Co do słupów pełna zgoda - nawet po postawieniu ścianki fundamentowej wystarczyło wyciąć w niej szczelinę na JEDEN z nich, i wylać go jeszcze raz. Nie kumam tego jego zatwardzenia, będzie się odbijało czkawką do końca budowy.