Wpis z mikrobloga

Krzysztof nie powinien zostać wypisany do domu , ponieważ tam nikt nie był w stanie zapewnić mu należytej opieki i warunków. Nie można wierzyć w słowa Majora że będzie się nim opiekował , bo jak powszechnie wiadomo jest to osoba niewiarygodna i zaburzona. Sam pan Krzysztof jest bardzo związany ze swoim domem i podejrzewam , że po umieszczeniu w jakiejkolwiek placówce opiekuńczej odejdzie z powodu depresji jaka go dopadnie. Nie wiem czy patrzycie na to pod kątem dylematów moralnych. Ja w tym wszystkim widzę nieszczęśliwego chorego człowieka, o którego stanie nikt nie poinformował nawet lekarza rodzinnego.

Dla Was dziwne jest to , że ktoś powyżej 40 roku życia może mieć konto na wykopie. A ja wam powiem, że można jeździć w tym wieku na przystanek Woodstock i dobrze się bawić. Szufladkowanie zabija . Nie zawsze wszystko jest czarne Albo białe
#kononowicz #patostreamy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asp140: najgorzej, że ludzie traktują go jak kryminalistę twierdząc, że obecny stan zawdzięcza tylko sobie i że to kara za jego wredotę i donosicielstwo. Nikt nie patrzy na niego jak na chorego psychicznie człowieka wychowywanego przez pięćdziesiąt (!) lat przez tatę i mamę, stąd ta nieporadność. Ani jeden ani drugi nie potrafią sami funkcjonować. Bez pomocy nie zarobią pieniedzy i o niczym sami nie zadecydują.
  • Odpowiedz
@bombillawmaterowodawtermosie: bycie chorym psychicznie i nieporadnym nie na nic wspólnego z byciem dobrym człowiekiem. Jest wiele osób nieporadnych z zaburzeniami. Wile takich oób pracuje i ma swoje miejcse w społeczeństwie. Konon za to jest parszywą, wredną i złośliwą świnią, Niech zdycha
  • Odpowiedz
@wojciet: Jest wiele takich osób. Ale to nie znaczy, że wszystkie. Ludzie nie dzielą się na dwie czy trzy grupy tylko różni ich np. suma ich doświadczeń życiowych. Najlepiej to jakim on jest człowiekiem wiesz ty, obserwator z Internetu. Co więcej, życzysz mu śmierci.
  • Odpowiedz
@bombillawmaterowodawtermosie: Suma moich doświadczeń nauczyła mnie, że niestety dla dużej części osób czyjeś wpółczucie to nie cnota a słabość do wykorzystania. Taki jest kononowicz. On nie ma ŻADNEJ pozytywnej cechy charakteru. Gdybys leżał na jego miejcu On nie łatwiłby Tobie opieki. Planowałby już jak zadysponować twoimi rzeczami. Nie wolno takich żałowac. Żałować trzeba personelu, który miałby się nim zajmować. Dla niech lepiej żeby knur padł w barłogu.
  • Odpowiedz