Wpis z mikrobloga

Krzysztof nie powinien zostać wypisany do domu , ponieważ tam nikt nie był w stanie zapewnić mu należytej opieki i warunków. Nie można wierzyć w słowa Majora że będzie się nim opiekował , bo jak powszechnie wiadomo jest to osoba niewiarygodna i zaburzona. Sam pan Krzysztof jest bardzo związany ze swoim domem i podejrzewam , że po umieszczeniu w jakiejkolwiek placówce opiekuńczej odejdzie z powodu depresji jaka go dopadnie. Nie wiem czy patrzycie na to pod kątem dylematów moralnych. Ja w tym wszystkim widzę nieszczęśliwego chorego człowieka, o którego stanie nikt nie poinformował nawet lekarza rodzinnego.

Dla Was dziwne jest to , że ktoś powyżej 40 roku życia może mieć konto na wykopie. A ja wam powiem, że można jeździć w tym wieku na przystanek Woodstock i dobrze się bawić. Szufladkowanie zabija . Nie zawsze wszystko jest czarne Albo białe
#kononowicz #patostreamy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Meczuluteru mam nadzieję że zgodził się dzisiaj pojechać na wizyty kontrolne. i mam nadzieję że lekarze podejmą odpowiednie dla jego zdrowia i życia decyzja
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@el_Maestro tak . dla mnie jest panem Krzysztofem, moim pacjentem , którego traktuje tak samo jak wszystkich innych. Tylko warunki pracy nieco trudniejsze, bo po każdej wizycie muszę ozonować samochód i mam wrażenie że cały czas zapach unosi się nade mną
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@aa-aa skierowania do poradni specjalistycznych miał od chwili wypisu, ale nikt się tym nie zainteresował wcześniej. Nie żądam zachwytu z tego powodu, że zarejestrowałam i umówiłam go na wizyty. Zdjęcie rentgenowskie wykonano, został dowieziony przez Jacka jego prywatnym samochodem.
  • Odpowiedz
@Asp140:
jeżeli wdzięczność w formie choćby dobrego słowa za to co Pani robi, to otrzyma ją Pani właśnie od nas, Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdjęcie zostało dowiezione, czy Krzysiek na badania?
dobro wraca, droga Pani, warto być dobrym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asp140: jeszcze raz powtarzam, że to co jest na tagu trzeba brać z przymrużeniem oka. a ja mam pytanie, czy można udostępnić publicznie kartę wypisu ze szpitala Krzysztofa bez jakiejkolwiek cenzury?
  • Odpowiedz
@Asp140: można mu współczuć bo chłop jest na wykończeniu ale trzeba pamiętać że sam się doprowdził do tego stanu poprzez swoje bębeństwo. I nie mówię nawet o tym że przez lata unikał lekarzy, żarł i chlał co popadnie ale to że nawet nie chce mu się codziennie umyć.
  • Odpowiedz
@Asp140: Ty się nie pakuj w szkolną, jeśli nie chcesz wylądować w Choroszczy i tym bardziej nie żałuj tego grubego psychopaty, zobacz na majora, kiedy poznał knura miał pisać doktorat z fizyki kwantowej, był konsultantem w NASA, wystarczyło kilka miesięcy z knurem i zobacz co z nim się zrobiło( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asp140: a Sławek tak bardzo chciał zostać opiekunem konona, dopingował wypisanie konona ze szpitala i wyśmiewał i odwodził konona od DPS-u. Rudy deklarował się że umówi mu lekarza oraz załatwi materac odlezynowy oraz remont łazienki. Skończyło się na tym, że wysłał kononowi kolejne telefony i rozważał niewypłacanie kononowi 1/3 jego"udziału" za nagrywanie. Taki to pomocny Sławomir N z Bielska
  • Odpowiedz