Wpis z mikrobloga

Jesli ten aktor przyjmowal nagrode w kategorii dla kobiet, a juz wtedy czul sie mezczyzna to oszukiwal.

Jesli wtedy nie czul sie mezczyzna ale teraz sie czuje to znaczy ze to nie jest wrodzone tylko nabyte? Moze choroba jakas? Brak witaminy c albo blonnika?

Moze teraz oszukuje dla atencji bo nuda w domu w pandemii?
  • Odpowiedz
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: nikt nie chce być transem, przez ogromną presję społeczeństwa takie osoby czesto odrzucają takie myśli. Prawdopodobnie na początku wierzyła, że jest w stanie pozostać na zawsze kobietą. Że może po prostu lubi luźniejsze ubrania. Bo co to tak naprawdę znaczy czuć się inną płcią. Czasem chłopcy lubią lalki i nadal pozostają chłopcami.

Dojście do prawdy zwłaszcza, gdy nieświadomie bardzo chce się być normalnym zajmuje lata, często całe życie.

To ogromna
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: To czemu mi odpisujesz, skoro nie odnosisz się do tego co ja napisałem, tylko do wpisu OPa?

Pisałem Ci tylko, że argument, że w filmie grała kobietę jest argumentem nietrafionym, bo Krystyna Feldman grająca mężczyznę w dalszym ciągu dostawała nagrody i nominacje w kategorii rola żeńska. Tylko tyle.
  • Odpowiedz