Wpis z mikrobloga

@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: *potwornie bolesnych.

Konserwy. Tak to brzmi, ktoś sobie obcina penisa i jądra, powiększa piersi, operuje twarz co wymaga piłowania i łamania oraz ponownego nastawiania kości, bierze hormony z milionem skutków ubocznych to wszystko bardzo odbija sie na organizmie juz nawet nie mówiąc o cenach. Chodzi od lekarza do lekarza i każdemu musi pokazać się nago, każdy mu zagląda wszędzie jak jakiemuś manekinowi. Potem w świeżo zrobioną pochwe trzeba wkładać rozpychacz
@Pierorzek: Ej ej. Ale teraz to poplynales.
Ja tu przytoczylem przyklad kogos kto jak ja razie to jedyne co zrobil to oglosil swiatu ze nie jest tym na kogo wyglada.
Poza tym zadnych drastycznych ruchow w postaci tych operacji o ktorych napisales (znamienne ze wymieniles jedynie transformacje z mezczyzny w kobiete) - nie ma.

Dlatego wlasnie ja napisalem o tym konkretnym przypadku ze moze to byc wylacznie atencja bo poszly slowa
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: w drugą stronę jest podobnie. Nie wiem jak teraz ale jeszcze kilka lat temu transformacja kobieta mężczyzna była znacznie trudniejsza a doczepiony penis nie był w pełni sprawny. Czytałem o mężczyźnie który w ciągu roku przeszedł 20operacji penisa bo cewka moczowa się zapadała i nie był w stanie się wysikać. Co znamienne ten mężczyzna urodził się zarówno ze swoim własnym penisem jak i pochwa jednak lekarze zrobili z niego dziewczynkę
@Pierorzek: Szczerze mowiac to wpisalem ten test realnego zycia to jakas kontrowersyjna metoda o ktorej rozmawiaja sami zainteresowani i wyglada mi to na jakis element eksperymentu prowadzonego przez czesc lekarzy ale to wydaje sie dosyc indywidualna sprawa kazdego lekarza a nie zalezne od kraju w jakim funkcjonuje.

Wspolczuje kazdemu kto ma takie zaburzenia osobowosci bo nie jest to na pewno ani przyjemne ani wygodne tak zyc. Wiem tez za to ze