Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pwr #studia #zalesie #gownowpis
Ta uczelnia mnie zniszczyła. Poziom stresu i ilość stanów lękowych wywalone w kosmos. Ku**a, przed ostatnim kolosem leżałem plackiem na podłodze bo nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Nie mogłem nawet wstać. Co z tego że kończę studia i nawet mi się udaje wszystko zaliczać skoro nawet nie potrafię się tym cieszyć? Jedyne co będę miał to papier który chyba coś znaczy. Dobrych prowadzących można policzyć na palcach jednej ręki. Tych którzy gnoją studentów jest znacznie więcej. Zaczynałem studia będąc pasjonatem tematyki, z którą jest związany kierunek, teraz mam tego serdecznie dość. Nie wiem czemu piszę, chyba musiałem to z siebie wyrzucić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc7d7cd1831d2000bfc16bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam to samo na zagranicznej uczelni. Zaczynałem studia jako zajarany pasjonat, a im dalej w las tym bardziej tylko się wypaliłem i cała tematyka związana ze studiami mi niesamowicie obrzydła. Nie potrafię się cieszyć ze studiów ani z tego co robię. W UK mamy 6-miesięczny rok akademicki przez co grafik jest tak przeładowany że nie ma czasu na nic. Jak człowiek potrzebuje odpocząć to niestety kosztem studiów. Przez ostatnie dwa
@AnonimoweMirkoWyznania: same here, nieraz czułem się tak jak opisałeś opie, na medycynie mój poziom wypalenia 'zawodowego' sięgnął zenitu, a na ostatnim roku w pandemii to już w ogóle dramat.. Za to teraz zacząłem już pracę w szpitalu i to zmiana o 180 stopni, widzisz, że to, czego się uczyłeś na studiach, możesz w końcu wykorzystać w praktyce i jest to mega satysfakcjonujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) na
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdemu na PWr się to przytrafia. Po infie na W8 też byłem bardzo szczęśliwy z racji zakończenia studiów. Praca w trakcie studiów troche pomogła na stres, bo się przestałem nimi przejmować ( ͡° ͜ʖ ͡°). A teraz praca to sama przyjemność. Aż się człowiek zastanawia co robić z wolnym czasem, bo tak przyzwyczajony do zapierniczania (delikatnie mówiąc). Nawet głupie myśli były żeby robić doktorat, aby kolejni