Wpis z mikrobloga

@F33dbacK: Najprawdopodobniej w ten piątek, kiedy przybędzie Baro.
Ale pewności nie ma. Split Flights przykladowo został dodany do gry znacznie wcześniej przed tym jak Baro go miał. To mogą być mody na Baro w tym tygodniu albo na Baro w marcu 2021. Niewiadomo.

Polecam zbierać dukaty jak szalony. Jeżeli te mody przybędą w tym tygodniu to polecam kupić sobie kilkanaście sztuk każdego.
  • Odpowiedz
Jeżeli te mody przybędą w tym tygodniu to polecam kupić sobie kilkanaście sztuk każdego.


@Savire510:
Ale po co? Na handel? A na co komu taki ilości platyny? Tak, wiem - na więcej handlu.
  • Odpowiedz
@brass:
Biorąc pod uwagę, że większość contentu jaki najczęściej robimy jest w granicach 60-100lvl, powód korzystania z tego typu broni może być tak przyziemny jak bo prostu: "bo to jest fajne", a Staticor jest zdecydowanie przyjemny. Zwłaszcza z tym nadchodzącym modem co pokazałem.

Nie każda broń musi kroić levele 180 w sekundy, a patrzenie na cały arsenał pod tym kątem mocno go ogranicza.
  • Odpowiedz
@brass: Każdy wybiera to co lubi.
Pamiętam jak polowałem na licze używając lato vandala i sheeva (nawet chyba zrobiłem jakiegoś posta tutaj z tym) i co prawda nie jest to najbardziej efektywna metoda, a tym broniom daleko do dzisiaj uznawanej mety, ale po prostu mi się podobały i uznawałem to za fajne.
  • Odpowiedz
@brass: przed epoką Brammy to właśnie Staticorem pod multishot i z fulminacją zamiatałem mapki najszybciej, robiąc dużo więcej dmg od sarynek na reliktach typu obrona; pogrom, bywało, że ludzie wyzywali i wychodzili z party a ja konczylem z np. 90% total dmg xP
  • Odpowiedz
@F33dbacK:
Staticora używałem głównie na Sarynie właśnie, do procowania Radiacji na wrogach gdzieś w rogu mapy, ale mogę to samo zrobić Phantasmą alt fire, więc przestałem.
A tym pistolecikiem robię wiecej damage niz Saryn i volt na ESO (bo 1shotuje całą grupę zespawnowaną).
Przed Deimos Arcana rządził Kuva Nukor - wygląda na to że został zdetronizowany.
  • Odpowiedz
@brass: nukor dopiero bardzo niedawno wyprzedził staticora w % użycia bocznej w moim profilu :p Deimosowy pistol faktycznie zapowiada się dobrze, czas się nim zainteresować na nizszych lvlach :p Na SP i innych uwielbiam efekt, jak bliźniak Wukiego smaruje mi wrogów trzema statusami z Nukora, przez co wszyscy są zajęci tańczeniem breakdancea (fire) albo sobą nawzajem (rad) a ja ich kroję ;p
  • Odpowiedz
nukor dopiero bardzo niedawno wyprzedził staticora w % użycia bocznej w moim profilu


@F33dbacK:
No to ja się nawet nie będę chwalił, że w tej chwili w top 8 secondary mam MK-1 Kunai.
  • Odpowiedz
@Savire510: #!$%@? wie jak inne bronie, ale taki kuva ogris z tym modem jest totalnie niezbalansowany bo to tez mnozy nightwatch napalm - jednym strzalem 2 pokoje ogniem zajmujesz. W obecnym stanie jak gra wyglada to nic waznego, ale Nezha + ogris/zakti(z modami nowymi) + glaive prime z volatile quick return to kosi lepiej niz nie jeden damski frame i nie trzeba primed sure footed. Wrzucam wideo takie randomowe https://gfycat.com/pl/defensivefaroffgoitered-glaive-prime
  • Odpowiedz
@Steel: Właśnie muszę zaglądnąć do moich glaiveów, bo za bardzo ich nie tykałem od patcha, a widzę, że w końcu są porządne.

Jak ktoś jeszcze chce minmaxować to istnieje możliwość korzystania z Amalgam Furax Body Count na dodatkowe 20% radius, żeby można było zająć ogniem 2 pokoje i łazienkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko trzeba przeboleć korzystanie z Furaxa. A i dodatkowo słyszałem, że można używać
S.....0 - @Steel: Właśnie muszę zaglądnąć do moich glaiveów, bo za bardzo ich nie tyk...

źródło: comment_16072135810aum7bBxsQgKQGL3z4ww4a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Steel:
A propos tego filmiku - czemu red crit na 3 combo? Volatile quick return ciągnie crit jak przy heavy attacku? Czy jednocześnie explodowałeś heavy attack?
  • Odpowiedz