Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale szczura to ja mocno uszanowałem, że na drugi dzień, po wczorajszym przerwaniu ćpania przez PetaTV, w------ł do lasu ćpać z wiewiórkami zamiast cokolwiek udawać, przepraszać czy odnosić się do tego wydarzenia. Prosta, konkretna, męska decyzja, a knurzysku i Petowi c--j w dupę, j00r poszedł po swoje.

Przestał się p-------ć w tańcu dzięki czemu knurzysko wpadło w furię i panikę, że jest samo w domu bez mleczka i opiekuna któremu mogłoby kasłać nad uchem i lamentować.

Mam nadzieję, że j00r częściej będzie w-------ć do lasu żeby alkoholik Jacek/Aron/t-----------y musiał po robocie z---------ć na szkolną wdychać smród zgnilizny połączony z gównem i nitro, zamiast siedzieć w domu i pić wódkę.

Zresztą k---a, bądźmy na chwilę uczciwi, na miejscu j00ra też bym k---a ćpał żeby zapomnieć, że mieszkam z j-----m socjopatą, hipokrytą, ostatnim chujem polski, który niczego w życiu nie osiągnął a zachowuje się jakby k---a prezydentem był. Mnie na samą myśl o knurzysku mocno triggeruje, a ten musi z nim żyć 24/7 pod jednym dachem domku drewnianego. Każdy nałóg jest symptomem, a każdy symptom ma przyczynę. Absolutnie nie zdziwię się jeśli przyczyną nałogu szczura było życie z fekalnym yeti.

#kononowicz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka: ej, a to nie było tak, że jego stara wyszła za drugiego typa który miał dwie córki i chujek tak zamotał że j00r na kołach wyleciał z domu jako młodziak, a mieszkanie jego starej przepisali na te dwie córki jego ojczyma? Coś takiego słyszałem, że j00r miał bardzo trudne dzieciństwo i dlatego zaczął kirać
  • Odpowiedz
@yraras: @RudaBrona: a to ja nie wiedziałem tego. W sensie w 2015 czy 2016 on raczej tak nie znikał z tego co kojarzę, nie miał takich ciągów itp. i to dopiero ostatnie 2 lata się dramatycznie nasiliło. Dlatego pomyślałem, że on zaczął ćpać po wprowadzeniu na szkolną. Zwracam honor w takim razie, w tym aspekcie rzeczywiście nie mam racji.
  • Odpowiedz