Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale szczura to ja mocno uszanowałem, że na drugi dzień, po wczorajszym przerwaniu ćpania przez PetaTV, #!$%@?ł do lasu ćpać z wiewiórkami zamiast cokolwiek udawać, przepraszać czy odnosić się do tego wydarzenia. Prosta, konkretna, męska decyzja, a knurzysku i Petowi #!$%@? w dupę, j00r poszedł po swoje.

Przestał się #!$%@?ć w tańcu dzięki czemu knurzysko wpadło w furię i panikę, że jest samo w domu bez mleczka i opiekuna któremu mogłoby kasłać nad uchem i lamentować.

Mam nadzieję, że j00r częściej będzie #!$%@?ć do lasu żeby alkoholik Jacek/Aron/#!$%@? musiał po robocie #!$%@?ć na szkolną wdychać smród zgnilizny połączony z gównem i nitro, zamiast siedzieć w domu i pić wódkę.

Zresztą #!$%@?, bądźmy na chwilę uczciwi, na miejscu j00ra też bym #!$%@? ćpał żeby zapomnieć, że mieszkam z #!$%@? socjopatą, hipokrytą, ostatnim #!$%@? polski, który niczego w życiu nie osiągnął a zachowuje się jakby #!$%@? prezydentem był. Mnie na samą myśl o knurzysku mocno triggeruje, a ten musi z nim żyć 24/7 pod jednym dachem domku drewnianego. Każdy nałóg jest symptomem, a każdy symptom ma przyczynę. Absolutnie nie zdziwię się jeśli przyczyną nałogu szczura było życie z fekalnym yeti.

#kononowicz
  • 25
@Krzysztof_Runkot:

musi z nim żyć 24/7

No właśnie przecież nie musi. Jak sam mówił - wszędzie może mieszkać i pozbędziesz się mnie niedługo oo. Jak mu tak źle to sobie może iść.
No ale musiałby komuś płacić czynsz albo co najmniej pomagać bez darcia ryja, a tego Laluś już nie zniesie.

nie zdziwię się jeśli przyczyną nałogu szczura było życie z fekalnym yeti....

Przecież ćpał dawno przed wprowadzką do knurzego hotelu,
@Qrwencjusz: Jak na moje to taka sama prawda jak to ze Krzysztof czuje się rewelacyjnie. Zauważ że kiedy ćpun usprawiedliwia się z fiksji to zawsze pojawia się dzielnicowa lub policja (czasami mops) i mu mówią ze dobrze wygląda i ludzie głupoty wygadują, od kogoś musiał to podłapać
zamiast sie np. ogarnąć to gratuluje autorytetu


@Deci: no żeby uważać że nitrodolski mógłby się ogarnąć to trzeba mieć iq mniejsze niż średnia na szkolnej xdddd

przestanie wąchać i co dalej? xddd wróci mu zdolność mowy? założy rodzine i będzie żył długo i szczęśliwie? czy jak to widzisz może?? xddddddd

żeby wypisywać / wierzyć w takie rzeczy to trzeba być głąbem większym niż bohaterowie serialu US17
@KONONOWlCZ: @Deci: nie zrozumiałeś, mi nie chodzi, że szanuję to co robi, ani nigdzie nie powiedziałem, że jest autorytetem dla mnie.
Napiszę inaczej, może źle się wyraziłem: Bardzo mi się podoba, że zamiast #!$%@?ć gówno gnioty o tym, że musiał odpocząć i to wszystko to fuksja a poza tym dziękuje Petowi, ale to nie prawda i niech Pet #!$%@? etc etc, on w końcu przestał się błaźnić, ubrał się i