Wpis z mikrobloga

Przez 20 lat życia była wierząca, co niedzielę z własnej woli chodziła do kościoła i uwielbiała słuchać kazań ulubionego wikarego, a po mszy zobaczyć się ze znajomymi.

Przeprowadziła się do Warszawy: nie przyjedzie do domu na Święta, bo mama obudzi ją na mszę i będzie się bała powiedzieć, że nie chce iść.

XD

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #lewackalogika #patologiazewsi #gownojady #p0lka
albowutkaalbo_buk - Przez 20 lat życia była wierząca, co niedzielę z własnej woli cho...

źródło: comment_1606839084GmDCyitgg7CMKlKPCcNhWJ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@albo_wutka_albo_buk: Nie mam nic do tego w co wierzysz. Twoja cała ta twoja niby wiara polega chyba jednak wyłącznie na tym by atakować tych którzy się z tobą nie zgadzają. To jest wlasnie problem większości ludzi którzy uważają się za wierzących. W dupie mają przykazania, miłosierdzie dla bliźniego czy jakiekolwiek dobre postępowanie. Liczy się tylko to by d-----c temu co się z nim nie zgadza i zmuszać siła do swojego
  • Odpowiedz
@kubson93:

Dla mnie liczy się, żeby być nowoczesnym i postępowym bo to bardzo jest w Warszawie ważne i wszyscy koledzy tacy są i koleżanki i na instagramie też wszyscy tacy są więc ja też taki muszę być bo to takie fajne( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta to zaścianek i polska c
  • Odpowiedz