Wpis z mikrobloga

Przez 20 lat życia była wierząca, co niedzielę z własnej woli chodziła do kościoła i uwielbiała słuchać kazań ulubionego wikarego, a po mszy zobaczyć się ze znajomymi.

Przeprowadziła się do Warszawy: nie przyjedzie do domu na Święta, bo mama obudzi ją na mszę i będzie się bała powiedzieć, że nie chce iść.

XD

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #lewackalogika #patologiazewsi #gownojady #p0lka
albowutkaalbo_buk - Przez 20 lat życia była wierząca, co niedzielę z własnej woli cho...

źródło: comment_1606839084GmDCyitgg7CMKlKPCcNhWJ.jpg

Pobierz
  • 30
@albo_wutka_albo_buk: Ja czekałem na śmierć babci nim powiedziałem, że nie wierzę. Nie to bym się bał babci, ale nie chciałem robić przykrości. Do kościoła na jakieś wydarzenia chodziłem więc nie było problemu.
Moja cala rodzina jest wierząca byłem jedynym w 3 pokoleniach który przestał wierzyć.
Dla mnie to nic dziwnego, że ludzie ukrywają bo histeria jest jakby ktoś stał się mordercą. Dodatkowo niektórzy tracą rodziny po odrzuceniu wiary.
Że rodzice chcą narzucać swoim dorosłym dzieciom swój światopogląd i zmuszać kogoś do chodzenia do kościoła?


@kubson93:

Chlipu chlipu córa taka dorosła, miastowa a się boi powiedzieć mamie, że nie pójdzie do kościoła XD

Biedne dzieci w wieku 2X lat są zmuszane do chodzenia do kościoła przez mamę XD straszne

Buty też kupują na rzepy?

Dla mnie to nic dziwnego, że ludzie ukrywają bo histeria jest jakby ktoś stał się mordercą.
Każdy kuje swój los, jak się chce być takim postępowym i nowoczesnym i się w wieku 2X lat zmienia "poglądy" o 180st. to chyba ma się kręgosłup żeby ponieść tego konsekwencje :D

I nie nazywajcie tego poglądami, bo to nie są żadne poglądy XD litości


@albo_wutka_albo_buk: No tak, to nie są poglądy, bo nie miałem możliwości sobie ich wyrobić. Zostały mi wpojone od niemowlęcia. Konsekwencje ponoszę ilekroć rozmawiam z wierzącymi. Po
@albo_wutka_albo_buk: Ja kolego nie rozmawiam na temat dlaczego ta kobieta podjęła taką a nie inną decyzję.
Ale OK. Tak Warszawa to duże miasto inne życie. Jak się siedzi na wsi (tak patologiazewsi) to i ogląd na życie ma się inny. Nawet jeśli człowiek nie wierzy to co innego przyznać się do tego mieszkając w miejscowości z setką chałup, a co innego jak się jest w dużym mieście, gdzie ateizm nikogo nie
@Luks_x:

Człowieku tam jest nawet obrazek wklejony a Ty nawet tego nie rozumiesz XD

Nie pisze tego żeby wojować z ateistami/gimboateistami, bo nie mam o co, tylko żeby pokazywać typowe zachowania zlewaczałych gównojadów z wiejskimi japami, typowych p0leczek.

Oczywiście wcześniej o tym kręgosłupie pisałem dla jaj, bo to nie ma nic takiego XD

Prościej się nie da.
Nie pisze tego żeby wojować z ateistami/gimboateistami, bo nie mam o co, tylko żeby pokazywać typowe zachowania zlewaczałych gównojadów z wiejskimi japami.


@albo_wutka_albo_buk: Czyli chciałeś się pośmiać, a gdy ktoś kto był w podobnej sytuacji chcę z Toba podyskutować na temat tego z czego się smiejesz, to się wycofujesz rakiem.
Ale czego ja się spodziewałem, przejrzałem kilka z Twoich wypowiedzi i niczego więcej nie oczekuję.
Powodzenia z takim podejściem.
Żegnam.
@Luks_x:

Wcześniej pisałem o jedzeniu mięsa i zakładaniu rodziny w identyczny sposób to nikt rozwolnienia nie dostał w komentarzach XD

Wiara to już łoooooo uuuuuu ni mo żodny wiary, nie wolno tak XD

A jest jeszcze kilka tematów które lewusów uwierają w dziurę XD

Cdn( ͡° ͜ʖ ͡°)
@albo_wutka_albo_buk: To chyba Tobie przeszkadza brak wiary, że postanowiłeś napisać.
Jak pisałem, wiem z jakim typem człowieka mam do czynienia już więc nie dziwi mnie Twój sposób dyskusji.
Co do "lewusa", teraz sobie przejrzyj moje wypowiedzi i powiedz na czym oparłeś, że jestem lewakiem.
A, no tak. Na niczym.
Mógłbym odpowiedzieć tak samo "jakie to prawackie".
Prawie śmieszne jest to jak Twój światopogląd eksponujesz i jakie masz podejście do innych. Prawie
@albo_wutka_albo_buk: jesteś żenującym frustratem i masz fatalną optykę na sprawę którą poruszyłeś w memie.
Ten mem wyśmiewa Ciebie i mamę tej dziewczyny (macie ze sobą wiele wspólnego nawet jeśli twierdzisz inaczej), chociaż nawet tego nie zauważyłeś. Gratuluję.