Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, mam pytanie w sumie jak zwykle, a pytanie jest następujące, zamówiłem digitizer do telefonu jest ciemny po przerzuceniu na telefon który miał uszkodzony digitizer, no może nie totalnie ciemny ale taki zdechły jak powietrze w Krakowie w sezonie grzewczym, nie ma barw kolorów, światła, dotyku tak jak poprzedni który mam obok siebie i używa go moja żona, sprzedawca twierdzi że jest oryginałem, i jest bardzo dobrze ocenianym produktem no i oczywiście jest mu bardzo przykro, prosi o odesłanie wyświetlacza do nich a oni skontaktują się z dostawcą i dopiero zaczną procedurę zwrotu oryginalnej części, z tym że to co wysłali nie ma żadnych dokumentów potwierdzających oryginalność produktu lub też kodów które na części zamiennej powinny się znajdować. Co robić pytam was? Odesłać? Czekać tygodniami na zwrot lub też reklamację? Lub też może znacie możliwość innego rozwiązania problemu, lub czy istnieje opcja uszkodzenia takiego digitizera, szybka nie jest szybką ponieważ to plastik który łatwo odróżnić od szkła, dotyk ogólnie jest tak słaby że można sobie pomarzyć aby trafić w odpowiednią ikonę.

Pomóżcie w jakiś sposób bo ja straciłem nerwy.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam.

#pytanie #pytaniedoeksperta #telefony #serwisgsm #oszustwo #januszebiznesu
  • 1