Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest szansa na to, że siostra mojego chłopaka mi wybaczy? Byliśmy razem w weekend u chłopaka w mieszkaniu. Do tej pory miałam z jego siostrą spoko relacje. Takie poprawne i miłe, żadnych kwasów. Ale ten tydzień miałam naprawdę wykańczający nerwowo. W pracy sobie nie radzę ze stresem i mogę z dnia na dzień stracić robotę. W domu mieszkam z rodzicami i schorowaną babcią, którą się opiekujemy i nie jest mi łatwo. Od kilku miesięcy jestem znerwicowana i mam napady lęku. Nie leczyłam się, bo nigdy czegoś takiego nie miałam. Dlatego jak był ten weekend to po prostu ciągle ryczałam i byłam zła na wszystko, nie chciałam z nikim gadać. Mój chłopak to zrozumiał, ale jego siostra odebrała to chyba osobiście, że jej nie lubię (nie zna mojej sytuacji) i w efekcie mieliśmy zepsuty weekend. Wróciłam do domu wczoraj i dopiero do mnie dotarło jak się zachowywałam pod wpływem znerwicowania. Z chłopakiem wyjasniłam sprawę już przez telefon i jest między nami ok, sam to rozumie, bo przechodził podobne stany. Jego siostra się na mnie obraziła i nie chce rozmawiać ze mną. Chciałam ją dzisiaj przeprosić, pogadac, ale niestety nie chce ze mną gadać. Boję się, że przez to zniszczyłam sobie z nią kontakt i tym samym ucierpi na tym mój związek, bo siostra mnie nie będzie akceptowała a to zżyte ze sobą rodzeństwo, tacy bliscy przyjaciele.
Nie wiem co zrobić. Powinnam poczekać, bo nie chce ze mną gadać. Spotkanie odpada, bo mieszkamy w dwóch różnych miastach i to dość odległych. Poprosiłam tylko chłopaka, by jej przekazał, że ją przepraszam jeśli się poczuła przeze mnie źle i żeby wiedziała, że moje nerwice nie były spowodowane nią.
I tak, właśnie umawiam się do psychiatry więc będę się leczyła.
Mam szansę, by odbudować te relacje?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc52b2a1831d2000bfc1327
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8