Wpis z mikrobloga

Właśnie dzisiaj wchodzi ustawa - jednym słowem kobieta może cie wyrzucić z własnego domu/mieszkania, wystarczy że zadzwoni na policje i jesteś już w świetle prawa '' sprawca przemocy''. I to ty musisz udowodnić że jesteś niewinny, do tego czasu dziewczyna żyje w twoim domu.
Już są plany żeby ustawowo zniszczyć ''domniemanie niewinności '' dotyczące np. gwałtów. Na jedno słowo kobiety - jesteś przestępca. Dobrowolnie możesz uprawiać seks ale po jakimś czasie kobieta może postanowić że jednak nie udzieliła zgody.
Spodziewajcie się moi mili że w 2021 przyjdzie pomysł na '' bykowe '' bo dzietność mała bla bla bla a państwo nie ma kabony na wypłacanie 13stek i 500+
a ty że jako samotny młody pracujący to najpewniej leżysz na złocie i jesz kawior z krewetkami
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 89
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich nie żeby coś, ale od wielu lat kobiety pod karą śmierci w krajach arabskich są zabijane za zdradę małżeńską . Co to za argument w ogóle, że gdzieś coś jest x lat itp., jeśli coś jest złe to czas tutaj nie zmieni tego.
  • Odpowiedz
@Mescuda: trzymajcie się w tej Polsce. Niestety nie ma przed tym gdzie uciec, tutaj w Austrii też w sumei jako mąż beciak masz #!$%@?, baba za podniesienie na nią glosu może wam wszystko zabrać. Tak samo jak mieszkalem w Dani - dla Dunek nie ejsteś mężem, co najwyżej ojcem jej dzieci. Tam słowo mąż nigdzie nie funkcjonauje - mąż jej dzieci - to wszystko.
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: To prawo jest bardzo złe. Piszę o tej Hiszpanii do typa, bo chyba mu się wydaje że Polska to pierwsze państwo które wprowadza takie prawo w Europie, co sugeruje mem z odgrodzoną UE od Polaków.

od wielu lat kobiety pod karą śmierci w krajach arabskich są zabijane za zdradę małżeńską

Co mnie to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich no właśnie, co mnie to, że takie prawo jest w Hiszpanii, pisząc to jakby to miała być walidacja jego słuszności - jest na zachodzie od dawna.

To rozwiązanie jest po prostu złe i nie ma znaczenia gdzie i od kiedy funkcjonuje w kodeksach.
  • Odpowiedz
@Mescuda jeżeli jesteś z laską, która dzwoni na policję że ją bijesz a jesteś niewinny to znaczy że jesteś z niewłaściwą laską. Ale swoją drogą ten rząd upadł na głowę w wielu kwestiach, to jest kropla w morzu.
  • Odpowiedz
nas o gwałt nie oskarżą, w piwnicach nie ma samic


@AnotherBrickInTheWall: ja wiem że sobie smieszkujesz ale to przez takie gadanie dochodzi do sytuacji że w gownopracy dziewczyna pójdzie do HRu że rzuciłeś seksistowskim żartem przy niej i wylecisz z wpisem w papierach że za molestowanie Cię zwolnili. Albo bo się źle popatrzyłes na nią i uznała że creep się jej gapi na cycki.
  • Odpowiedz
Nie do końca - często kobiety nalegają np na niebieska kartę i z gadki można wywnioskować ze prawnik jej tak kazał i robi haka na partnera. Nie będzie to nadużywane moim zdaniem
  • Odpowiedz