Wpis z mikrobloga

Właśnie dzisiaj wchodzi ustawa - jednym słowem kobieta może cie wyrzucić z własnego domu/mieszkania, wystarczy że zadzwoni na policje i jesteś już w świetle prawa '' sprawca przemocy''. I to ty musisz udowodnić że jesteś niewinny, do tego czasu dziewczyna żyje w twoim domu.
Już są plany żeby ustawowo zniszczyć ''domniemanie niewinności '' dotyczące np. gwałtów. Na jedno słowo kobiety - jesteś przestępca. Dobrowolnie możesz uprawiać seks ale po jakimś czasie kobieta może postanowić że jednak nie udzieliła zgody.
Spodziewajcie się moi mili że w 2021 przyjdzie pomysł na '' bykowe '' bo dzietność mała bla bla bla a państwo nie ma kabony na wypłacanie 13stek i 500+
a ty że jako samotny młody pracujący to najpewniej leżysz na złocie i jesz kawior z krewetkami
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 89
  • Odpowiedz
@Mescuda: panie mescuda tam pomyłka się wkradła "do tego czasu dziewczyna żyje w twoim domu", powinno być "do tego czasu dziewczyna rucha się z mokembe i chadami w twoim domu, a ty za to płacisz"

a widzęc jak szybko sądy działają to myśle że z rok może i nawet sobie takie mieszkanie będzie miała, czyli co roku nowy kukold i nowy dom
  • Odpowiedz
@Mescuda: a ktoś ci udowodni że ona mieszkała u ciebie zanim ją #!$%@?łeś za drzwi? Jak nie ma meldunku to nic nie może, ja też bym se mógł iść po losową chałupe i zadzwonić na psy że mnie wyrzucili z tego mieszkania xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: co do tych gwałtów to mam pewną przerażającą rozkminę. Co jesli jakaś dziewczyna przyłapie jakiegoś przegrywa na tym, że zbyt długo się na nią patrzy i złoży na niego oskarżenie o gwałt... jak taki chlopak ma sie przed czymś takim wybronić i pytam zupełnie poważnie
  • Odpowiedz
najbardziej boli że dalej w dupie każdy ma gwałt na facetach, ba, połowa społeczeństwa nie wie nawet że facet może być zgwałcony. Państwo z dykty zbudowane i z kukoldów.
  • Odpowiedz