Wpis z mikrobloga

Właśnie dzisiaj wchodzi ustawa - jednym słowem kobieta może cie wyrzucić z własnego domu/mieszkania, wystarczy że zadzwoni na policje i jesteś już w świetle prawa '' sprawca przemocy''. I to ty musisz udowodnić że jesteś niewinny, do tego czasu dziewczyna żyje w twoim domu.
Już są plany żeby ustawowo zniszczyć ''domniemanie niewinności '' dotyczące np. gwałtów. Na jedno słowo kobiety - jesteś przestępca. Dobrowolnie możesz uprawiać seks ale po jakimś czasie kobieta może postanowić że jednak nie udzieliła zgody.
Spodziewajcie się moi mili że w 2021 przyjdzie pomysł na '' bykowe '' bo dzietność mała bla bla bla a państwo nie ma kabony na wypłacanie 13stek i 500+
a ty że jako samotny młody pracujący to najpewniej leżysz na złocie i jesz kawior z krewetkami
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 89
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jiovanny: nie, porównałam poziom #!$%@? jaki spowodowała ingerencja w poczucie bezpieczeństwa. Czym innym jest zmuszanie do donaszania ryzykownej ciąży, a czym innym przemoc domowa, bez względu na płeć.
@WrzeCiOna: masło maślane, faktem jest że walczycie teraz o aborcje na życzenie także nie zasłaniaj się ułamkiem przypadków które się zdarzają a które swoją drogą i tak są morderstwem w przypadku ich zabicia.
@WrzeCiOna: plemniki to nie życie ludzkie, płody już tak. Z resztą i tak przeżywa tylko jeden a cała miliony innych którym się nie udało obumiera potem. Życie ludzkie zaczyna się po poczęciu.

Aborcja jest ostatnim etapem braku wolnej światopoglądowo edukacji i dostępu do medycyny

hmm a ja myślałem że eutanazja na życzenie dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°) no co? to też zabijanie, skoro można zabijać nienarodzone
@WrzeCiOna:

o to kiedy zaczyna się życie spolieraja się naukowcy od dawna.

i 95% naukowców biologów z uniwersytetu w Chicago jakiś czas temu potwierdziło że życie zaczyna się po poczęciu

Co nie zmienia faktu że skoro kobiety mają ponosić konsekwencje swoich wyborów, powinny mieć najpierw wybór.

Masz wybór czy chcesz uprawiać seks i czy jesteś gotowa na ewentualne konsekwencje z danym mężczyzną czy nie.
Życie dziecka i to czy ma być