Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luxkms78: już grubo ponad 100 przesyłek odebrałem z paczkomatu. Ani razu nie miałem problemu. Bywało, że paczkomat przepełniony i odbiór u mobilnego kuriera lub w najbliższym wolnym paczkomacie. Jednak zaginięcie lub uszkodzenie przesyłki mi się nie trafiło. Może moje szczęście lub Twój pech. Nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
@blebnik: gdzie jest to napisane? Wysyłka 9. W 90% rzeczy wyslane do paczkomatu trafiają do mnie dzień później.


@cybul26: https://muve.pl/sklep/playstation-4/akcja/cyberpunk-2077-ps4-pl,776323 w pytaniach:

Czy zamawiając preorder grę dostaniemy w dniu premiery, czy wtedy dopiero gry zaczną być wysyłane?


Grę wyślemy dzień przed premierą w związku z tym dotarcie wersji pudełkowej zależy od wybranej formy dostawy. Kurier powinien dotrzeć bez problemu następnego dnia ( w dzień premiery). Dostawa do paczkomatu powinna odbyć
@blebnik: Kurier ciut pewniejszy. Choć nie lubię tych wyścigów - zawsze jak coś zamawiam to dzwonią z rana i to oni próbują ustawić mnie, żeby było im jak najlepiej/najłatwiej/najdogodniej dostarczyć przesyłkę, a nie mi odebrać. Usługa nie jest tania i IMO to ja powinienem wymagać komfortowego i szybkiego dostarczenia. Pokłosiem tej sytuacji jest właśnie wysoka popularność Paczkomatów w naszym kraju. Spodziewam się, że najpóźniej dotrze około 12., ale bywa różnie. W
OK, doczytałem, że wysyłają UPS-em, powinno zatem dotrzeć w miarę szybko. Mam regularną styczność z UPS i DPD, to ten pierwszy bije na głowę.
Wszystko zależy od miejsca gdzie się mieszka i lokalnych kurierów. U mnie paczkomaty działają bez zarzutu, dostawa jest zazwyczaj w godzinach porannych i niejednokrotnie się zdarzyło, że paczka była nawet dzień wcześniej przed planowaną dostawą. Kurier UPS z kolei u mnie jest leniwy, nie dzwoni ani nic, a paczki zostawia w lokalnej księgarni, nie chodząc nawet po domach...