Wpis z mikrobloga

According to publishing sources speaking to VGC, launch sales for Sony’s console far exceeded the UK’s previous record holder, 2013’s PlayStation 4, which sold some 250,000 units in its first 48 hours.

It means PS5 significantly outsold the launch of Xbox Series X and S in the region, which VGC previously reported had sold around 155,000 units on its first day

PS5 is a beast, confirmed :)

Czyli praktycznie wychodzi, ze w UK, sprzedalo sie pawie dwa razy wiecej PS5 od XSeries

#ps5 #xboxseriesx #xboxseriess #xbox #sony #microsoft
  • 16
@lilitch123: Sprzedaż nie ma nic wspólnego z jakością co widać na przykładzie PS5, XSX ma swoje probelmy ale jest ich o niebo mniej niż w przypadku PS5. PS5 sie sprzedało lepiej bo po prostu jest bardziej popularne wśród użytkowników konsolowych.
@LosB: sam jesteś bez sensu :D, ja mam PC gamingowego, ale służy mi też jako stację roboczą i nie chce mi się ciągnąć kabla przez całe mieszkanie aby sobie pograć w TV w salonie. Zadziwia mnie ograniczenie umysłowe osób podobnych tobie, które stwierdzają, ze coś jest bez sensu na podstawie swojej sytuacji i nie są w stanie pojąć sytuacji kogoś innego. I zanim mi powiesz że istnieje streaming to powiem ci,
@MrocznyZiemniak: Trochę się nie zgodzę z tym co napisałeś:

XSX ma swoje probelmy ale jest ich o niebo mniej niż w przypadku PS5

To na reddicie XSX musiał powstać osobny temat, gdzie kupujący dzielili się problemami dotyczącymi tej konsoli. Założenie takiego tematu było konieczne, ponieważ problemów było mnóstwo i były one różnorodne - ułatwiałoby to osobom, które potencjalnie miały by podobny problem w przyszłości zorientowanie się co mniej więcej może być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrocznyZiemniak:

Sprzedaż nie ma nic wspólnego z jakością co widać na przykładzie PS5, XSX ma swoje probelmy ale jest ich o niebo mniej niż w przypadku PS5.


Teoretycznie jak sprzedasz więcej konsol, to większa szansa na wystąpienie wielu problemów, niż na mniejszej bazie
@MrocznyZiemniak: Podpowiem kabel hdmi miedzy kompem a tv dziala! Wiec imput lag? Taki jak na konsoli?

Po 2 mam konsole nazywa sie ps5 mam ja dlatego ze niema na pc gier ktore sa na niej. Xbox nieposiada takich gier wiec niewidze powodu „powielania bytow” bo mam juz PC.
Piszesz ze ograniczenie umyslowe, a sam jakos niemozesz swym ograniczeniem zrozumiec ze ktos ma juz pc wiec nie musi miec xboxa.
@mr_hard_name: Chodziło mi o to, że nie ma 'podsumowania' (czy tam listy) wszystkich występujących problemów w jednym miejscu (no fakt, na XSX też już nie ma, bo została usunięta). Jeśli jednak ktoś był tym 'szczęśliwcem', że zdążył zobaczyć listę problemów XSX w pełnej okazałości - mógł się przerazić tym jak wiele różnorodnych problemów z tą konsolą jest. Z resztą poczytaj sobie komentarze w temacie, który ja dałem i w tym, który
@LosB eh gurwa naucz się czytać, nigdzie nie napisałem o input lagu apropos połączenia pc tv przez kabel HDMI. Plus wcale nie piszę, że jak ktoś ma pc to koniecznie musi mieć Xboxa, to ty downie uogólniasz i stwierdzasz, że jak ktoś ma pc to #!$%@? jak kupił Xboxa to stracił kasę, to są twoje słowa. Nie dość, nie umiesz czytać to jeszcze zarzucasz mi coś czego nie napisałem i brniesz w