Wpis z mikrobloga

@wykopowy_brukselek: 7anna to dystrybutor. Mam wrażenie że oni mają w dupie detal i nie negocjują. Obecnie ten rower kosztuje 11799 co moim zdaniem jest lekko przesadzoną kwotą. 10 500 byłoby uczciwym dealem.
Właśnie zaczynam rekonesans cenowy ale najpierw chciałem zaciągnąć opinii.
@zoppo: ja kiedyś prosiłem o ofertę na inny model od NSa, to od rowerowyraj.pl dostałem najlepszą, chociaż ciężko mówić o tym, żeby ~10% mniej to był jakiś szał. Olałem temat po tym jak zrobiłem risercz o 7anna i że nie są specjalnie pro-konsumenccy.

Do tego beka z pękających ram (13:15)
p.....o - @zoppo: ja kiedyś prosiłem o ofertę na inny model od NSa, to od rowerowyraj...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panato: Dzięki nie dotarłem do tego filmu jeszcze. No i teraz znów czlowiek musi się zastanawiać co robić czy ryzykować ruuta czy szukac czegos innego.
@wykopowy_brukselek: 7anna to dystrybutor. Mam wrażenie że oni mają w dupie detal i nie negocjują. Obecnie ten rower kosztuje 11799 co moim zdaniem jest lekko przesadzoną kwotą. 10 500 byłoby uczciwym dealem.

Właśnie zaczynam rekonesans cenowy ale najpierw chciałem zaciągnąć opinii.

@zoppo A nawet producent :)
@PanJaszczur: Ale rowery projektowane są jednak przez nich, prawda? Projekty ram i rozwiązania techniczne to ich autorskie rozwiązania. Dlatego nie możesz napisać, że są tylko importerem. Analogicznie, Apple też produkuje w Chinach i to w fabrykach Foxconnu, a jednak jest uznawany za producenta Iphonów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasin: ciężko powiedzieć ile sami zaprojektowali a ile to projekty kupione. W każdym razie nawet tych rowerów nie widzą na oczy, kontrola jakości leży tak jak i obsługa. Wystarczy chociażby zobaczyć na to jak niekorzystne mają warunki gwarancji.