Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: Nie ma wyroku bo ktoś go wciągnął na listę senatorów w wyborach 2019 dając mu immunitet, jego proces się toczy i raczej mało realne by się z tego wykaraskał, skoro nawet sądy przychylają się do wniosków prokuratury o areszt tymczasowy.
@andrzej-roman Dla mnie Platforma w takich sprawach nie jest wiarygodna a ten brak wiarygodności sobie zbudowali ciężką pracą. Mieli 8 lat, mieli pełne poparcie opozycji (ofc nie licząc pisu), ale za wiele nie zdziałali. Może głupio im było wsadzać do więzień starych kumpli? PiS i PO wywodzą się przecież z podobnych prawicowych środowisk które wcześniej tworzyły AWS. Może po rozpadzie AWS panowie się umówili że na zgliszczach AWS utworzą dwa pozornie zwalczające
@Trzesidzida: Ja mam wielka nadzieję ab skończyli jak AWS, ale to mało realne, beton jest silny i da im spokojnie 20% w końcu oni celują właśnie w ludzi prostych, bez wykształcenia którzy ślepo łykają wszystko co powie Jarosław do spółki z klerem. I nawet jak stracą władzę, to będą w opozycji ciągle krytykować, oni są tak wypluci z godności i honoru że gotowi nawet drzeć się że pusty budżet po zmianie