Wpis z mikrobloga

@Qba1996: aż nie wiem jak odnieść się do takiego fikołka xD

ale czy ja piszę cokolwiek o zasadności zarzutów wobec PO? Ja piszę że PiS miał ich strasznie wsadzać a gówno zrobił.


@Qba1996: sam przyznajesz że nie ma podstaw do wsadzania kogokolwiek z PO, ale zrównujesz to do PiSu gdzie duda i morawiecki to książkowy przykład trybunału stanu? xD
@Qba1996: właśnie po to pchają się do władzy by swoich kolegów z pis nie rozliczać, gdyby ktoś inny doszedł do władzy to różnie by mogło być, analogicznie w dalszej przyszłości nastąpi zmiana na pis i tak samo nie rozlicza po. Witamy z polin
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qba1996 jak zwykle puste słowa puszczane na wiatr. Podsycanie emocji w związku z #!$%@? społecznym. Nikt nie zostanie rozliczony. Tak jak do tej pory nikt nie został rozliczony

@kynx: oczywiście że tak będzie. Lemingi mają krótką pamięć i zapomniały jak PiS straszył trybunałami stanu. Nikomu włos z głowy nie spadł i tak będzie też następnym razem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: chyba w twojej głowie to tak brzmi. No ale ok, jeszcze raz. Każda ekipa rządząca jest oskarżana o coś i grozi się jej, że się ją wsadzi. Tymczasem nikt tego nie zrobił, wsadzano jakieś pionki. Wątpię więc, że i tym razem ktoś pójdzie siedzieć. Aczkolwiek fajnie by było. Jak skażą kogoś, to wyślę na adres PO 20 PLN w kopercie.
@Qba1996: a możesz podać te jawne łamanie prawa, oraz spełnienie warunków do trybunału stanu z czasów PO, skoro sytuacja jest toższama z aktualną PiSu to przecież takie istnieją?