Wpis z mikrobloga

Moja matka zanim odmówię chodzenia do kościoła:
Zapraszam na ucztę miłości, wyciszysz się, wszystko ci się będzie udawać, jest cudownie, będziesz szczęśliwy, msze są takie piękne.

Moja matka po tym jak odmówię chodzenia do kościoła:
Żyjesz jak zwierzę, nic ci się nie będzie udawać, nigdy ci już w niczym nie pomogę, nie podam ci ręki, sram na ciebie.

XD

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpisu #podkarpacie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Trybun_Plebejski: religia to największe zło xd moja matka jest taka sama, niby logiczna kobieta, ale ta doktryna religijna siedzi w niej tak głęboko, że nie da rady już nic zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@szczur_wodny Co to ma do psychiki? Ja mam bardzo słabą psychikę tak generalnie xD Jestem dorosły, więc mogę odmówić swojej mamie gdy proponuje mi spędzanie wolnego czasu w taki sposób jaki mnie nie interesuje, tylko to trochę dziwne, że po zwykłym odmówieniu i braku zainteresowania spotykam się z agresją.
  • Odpowiedz
  • 0
@RunAway268 Jak mieszkasz w jakiejś Warszawie czy innym Gdańsku to pewnie wydaje ci się to abstrakcją, ale takie sytuacje mają miejsce w wielu regionach w Polsce. Lubię swój region ale jednak Podkarpacie ma swoje bardzo poważne minusy.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: nic mnie tak nie rozśmiesza jak przypomnienie sobie miny mojej mamy, kiedy dowiedziała się, że nigdy nie jedliśmy poświęconej "święconki", bo ja kościół omijałam szerokim łukiem xD teraz się z tego śmiejemy, wyluzowała się :D
  • Odpowiedz