Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 69
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego. Słońce podniesie się dziś o 07:43. Będzie oświecało nas 7 godzin i 44 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:35 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:28. Ciemna noc zapadnie o 16:56, ale gwiazd można wypatrywać od 16:10.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 30
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem
Dzień dobry.
Poniedziałek, nowy i pierwszy tydzień grudnia. Dzień trwa 8 godz. 6 min, jest krótszy od najdłuższego o 8 godz. i 40 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 24 min.
Weekend minął szybko mam nadzieję że tak samo
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...

źródło: comment_1606716573WCmKhBMnkmYGMq3XdnCwzZ.jpg

Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta.
Witajcie Drodzy! Kolejny tydzień w robocie czas zacząć, więc życzę Wam miłego dnia i uciekam! ;-)

Napadało trochę śniegu, więc tradycyjnie
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry ostatniego dnia listopada. W związku z tym na uczelni mam deadline z kilku przedmiotów i dziś trzeba będzie jeszcze raz spojrzeć do tego i dopracować to co jeszcze będzie tego wymagało. Miłego dnia, pysznej kawy herbaty Yerby czy co tam innego pijecie.
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @martica @Hansim33 @mobutu2 @bibr: @piupiulaserem

Dzień dobry :) śnieg pada jest radocha.
Lichy co prawda bo zanim dotknie ziemi to już stopniał, ale ja jestem grudniowe dziecko więc z szerokim uśmiechem zawsze witam to zjawisko pogodowe.
tylko te opony jeszcze nie zmienione...:p
@wynalazek_one ale cie ciągają... Mogli
Dzień dobry, wracam do rytmu popołudniówek i dopiero się zbieram z domu. Coś mi wolno idzie, a tu trzeba wrócić do miasta Poznania i chyba polecę na zakupy. Zima niech lepiej nie zaskakuje bo przede mną 100km jazdy i potem jakieś 10 żeby dojechać do pracki. A no i planuję jutro iść na rower chyba, że będzie temperatura na minusie to się zastanowię :D
@TomTailor100 pokaż się łobuzie! ( ͡º ͜