Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W znanej sieciówce odzieżowej kupiłem body dla niemowlaka z wadą fabryczną załączoną na zdjęciu. Ostry, metalowy element od wewnętrznej strony ubranka mógł spokojnie pokaleczyć klatkę piersiową dziecka gdyby nie moja czujność. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Czy warto kręcić jakąś większą inbę żeby mieć pewność tego że sieć dostanie nauczkę i na pewno poprawią kontrolę jakości? #prawo #prawokonsumenckie
kinimod17 - W znanej sieciówce odzieżowej kupiłem body dla niemowlaka z wadą fabryczn...

źródło: comment_1606679440faLmO3vX2kenPT3DKx4gqu.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinimod17 pisz do nich :D
@zielonestopylucyfera: oczywiście że napisałem ale sklep internetowy to osobna jednostka i odsyłają mnie do stacjonarnego - jako że zakup był właśnie stacjonarny. Obawiam się że zabiorą ciuch, dadzą 10procent rabatu i zamiotą sprawę pod dywan, a zależy mi na tym żeby coś takiego się nigdy nie powtórzyło.
@kinimod17: Nikt z tym nic nie zrobi. Dostaniesz rabat zapewne jak mowisz, powiedzą jak to im jest przykro i wogole. Jak to sieciówka to zamawia tysiące różnych wzorów od żółtych ludzi. Ci sami producenci zaopatrują tysiące różnych Marek w tysiącu różnych krajach. Musisz się pogodzić z tym. To twoja odpowiedzialność jako rodzica jest tu ważna a nie sklepu bo oni maja to w dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinimod17 pisz do nich :D

@zielonestopylucyfera: oczywiście że napisałem ale sklep internetowy to osobna jednostka i odsyłają mnie do stacjonarnego - jako że zakup był właśnie stacjonarny. Obawiam się że zabiorą ciuch, dadzą 10procent rabatu i zamiotą sprawę pod dywan, a zależy mi na tym żeby coś takiego się nigdy nie powtórzyło.

@kinimod17: ale się powtórzy, błędy się zdarzają, ale na szczęście to rodzice są od tego aby "pilnować" dobrobytu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Captcha-- ładnie się dokopałeś.
@zielonestopylucyfera:
@kinimod17

Hej OPko jeśli czujesz się dokopana, przepraszam, na w miałem takich intencji.
A i BTW Ty popełnisz błąd i dziecko w przyszłości rozwali sobie kołano, złamie rękę, wybije zęba, zatruje, zachoruje, spadnie z rowerka, nie przejmuj się, sero KAŻDY popełnia błędy, byle nie za często ;).