Wpis z mikrobloga

Elo. Zaczęły mnie denerwować gierki dzisiejszych czasów. Kiedyś były inne czasy, kiedyś nie było takich gier jak teraz. Włączało się grę na takim pegazusie czy commodore, nic nie trzeba było czytać, żadnych wysranych fabuł, tylko się grało i czerpało przyjemność z tego. A teraz często gęsto tutoriale większe niż całe gry kiedyś, tekstu więcej niż moje kilka tomów encyklopedii i weź tu się zrelaksuj przy takiej grze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dejta tytuły jakichś gierek fajnych z których czerpiecie przyjemność samego grania, gdzie nie musicie czytać czy zagłębiać się w fabułę i skomplikowane mechaniki. Chcę po prostu WŁĄCZYĆ GRĘ I POGRAĆ. Najlepiej gierki na jakieś stare platformy które można zemulować typu snesy, nesy, commodore. Ewentualnie przenośne typu psp, ps vita, switch itp. Byle żadnych konsol nowych generacji.
#gry #zalesie #gownowpis #playstation #xbox #nintendo #retrogaming #snes #nes #commodore
  • 9
@chrusto: Donkey Kong Country trylogia na SNESa, Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 1,2 i 3 na PS2, Crash Bandicoot 1,2, 3 i Team Racing na PSX, Megaman X (wszystko co wyszło na SNESa i PSXa), z NESówek będzie dużo : Kyatto Ninden Teyande, Castlevania, Chip n Dale, Darkwing Duck, Jurrasic Park, Zombie Nation, Life Force, Gradius, Contra, Super Contra, hack Contra Spirits, Kaiketsu Yanchamaru 3, Double Dragon 2, Blaster Master, Batman,