Wpis z mikrobloga

Niestety za późno na #wykopaka, a że chciałem obdarować kogoś prezentem na Święta to robię małe #rozdajo / #konkurs.

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji „PrankoPAKA”
daj plusa i opisz poniżej - w minimum 10 słowach - co chciałbyś dostać, a Mikołaj Pranko spróbuje spełnić Twoje marzenie... albo jego część, przy okazji dorzucając coś od siebie. ʕʔ

Spośród wszystkich komentarzy poniżej wybiorę 3 osoby do których powędruje PrankoPaka!
Powodzenia i zapraszam do zabawy! ( ʖ̯) #prankothewolfdog
#prankopaka #glupiewykopowezabawy #ciekawostki #rozrywka #zwierzaczki dzięki za inspiracje @wykoPAKA
Pobierz pranko_csv - Niestety za późno na #wykopaka, a że chciałem obdarować kogoś prezentem ...
źródło: comment_1606658104NjsrXHH4CEKQGzp9TbBf2O.jpg
  • 109
Drogi Mikołaju, marzę o jakiejś super grze planszowej dla mnie i mojej ekipki - bo sami nie potrafimy się na jedną zdecydować i przez to nie mamy żadnej, albo książkę, najlepiej z zakresu psychologii lub pedagogiki, np. taką o inteligencji emocjonalnej lub osobach wysokowrażliwych. ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@pranko_csv: pranko, wiesz, że cichaczem Lusia cię kocha, więc chętnie dostaniemy jakieś pyszne przekąski, a szczególnie te, które twój pancio robi sam w piekarniku. Nie lubimy przetworzonych, a danie wysuszone podroby muszą być pyszne! Nic się też nie stanie, jak dostaniemy zabawkę, ale taką utworzoną z liny, bo bardzo lubimy. Do tego jakiś gadżet związany z jack Russel terrierem, bo ojciec Lusi był rasowy i dał w genach wygląd ( ͡
Pobierz banjo - @pranko_csv: pranko, wiesz, że cichaczem Lusia cię kocha, więc chętnie dostan...
źródło: comment_1606677322jneD8Zywb888T94kizz3fz.jpg
@pranko_csv: Drogi Prankomikołaju, na świecie jest tyle fajnych i ciekawych rzeczy, które mi się podobają, że ciężko podać coś konkretnego, ale myślę że najfajniejszą rzeczą jaką można dostać jest niespodzianka, więc gdybym miała opisać, co chciałabym dostać to powiedziałabym, że bardzo ucieszyłabym się z:
-czegoś, czym można się podzielić
-czegoś słodkiego
-czegoś osobistego lub własnoręcznie zrobionego
-czegoś ciepłego
-czegoś zwiazanego z niebem lub niebieskiego
-czegoś dziwacznego, o czym nigdy nie pomyślałoby
@pranko_csv Mikołaju Pranko, moim marzeniem jest żeby pandemia się skończyła jak najszybciej i żeby już nie było zimy tylko wiosna (jak możesz to też jak najszybciej),
marzę też żeby mieć szczęśliwą rodzinę, marzę o zdrowiu dla bliskich mi osób,
marzę żeby już było lepiej (,)
@pranko_csv Od Pana Pranko koniecznie chciałbym dostać jego najlepsze zdjęcie z autografem dla dziewczyny, która jest fanem Pranko przeze mnie, kinder Bueno oraz jakąś fajną planszówke wiedzową. ()
@pranko_csv: Mikołaju Pranko!

Chociaż mieszkasz w dalekiej krainie pełnej psich smaczków i ponętnych suczek mam nadzieję, że znajdziesz czas żeby przyjechać do mnie ze swoimi reniferami. W tym roku byłam bardzo grzeczna, mówiłam "dzień dobry" i dużo głaskałam mojego pieska. W związku z tym proszę Cię Mikołaju Pranko o jakieś ciepłe rękawiczki, bo mi marzną łapki na spacerze z Shelby i jakiś pyszny smakołyk dla mojego domowego łobuza (preferuje sarnie nogi
@pranko_csv: zawsze jak ktoś robił mi prezent, to oficjalnie pytał co potrzebuję i dostawałam to (oczywiście w granicach rozsądku, były to zwykle rzeczy praktyczne), w związku z tym nigdy nie otrzymałam czegoś co mnie zaskoczy, takiej prawdziwej niespodzianki. Tego mi brakuje ()