Wpis z mikrobloga

@rorf46: Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz. Jak taki narodowiec, kuc czy inny prawak wybiera kraj do migracji to prawie nigdy nie jest to Rosja, Węgry czy inny Pakistan, gdzie w zasadzie najbliżej im poglądami i mogą swobodnie realizować swoje prawackie wizje państwa marzeń, a zawsze jakies lewackie UK, Norwegia czy Szwecja.

Liczę że jakiś kuc mi odpowie, bo bardzo nurtuje mnie pytanie dlaczego tak jest?
@rorf46: To raczej tym śmiesznym dziennikarzom odwala pisząc takie głupoty
Kogo to interesuje kto wróci jak ktoś wygra.
Równie dobrze mógł powstać artykuł że przy wygranej Lewica ściągnie do kraju 10 tysięcy islamskich bojowników którzy będą strzelać na ulicach=ma to taki sam sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matixer: Ale ty jesteś ynteligentny,napisałem tylko przykład w drugą stronę że artykuł jest idiotyczny a ty od razu wysuwasz swoje teorie
Niedługo nic nie będzie można napisać bo kucolewak od razu na ciebie naskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rorf46: Zawsze mnie zastanawia jedna rzecz. Jak taki narodowiec, kuc czy inny prawak wybiera kraj do migracji to prawie nigdy nie jest to Rosja, Węgry czy inny Pakistan, gdzie w zasadzie najbliżej im poglądami i mogą swobodnie realizować swoje prawackie wizje państwa marzeń, a zawsze jakies lewackie UK, Norwegia czy Szwecja.

Liczę że jakiś kuc mi odpowie, bo bardzo nurtuje mnie pytanie dlaczego tak jest?


@venividi: Dodatkowo kilka miesięcy temu,
Pecunia non olet


@MandarynWspanialy: No ale przecież taki np. kraj środkowej Afryki jest nieskończenie lepszy do realizacji prawicowej wizji supermocarstwa.

- brak lewactwa
- nie ma socjalu
- służba zdrowia jest prywatna
- możesz sprzedawać paroweczki bez zbędnych zezwoleń od sanepidu i lewackiej Unii.
- bogate złoża surowców naturalnych

Nie to co np taka Wielka Brytania, gdzie musisz się składać na socjal, a podatek dochodowy od nadwyżki powyżej 125tys GBP to
Bo przeciętny kuc czy narodowiec wykonuje niskopłatne zawody jak ten spod ambasady prezes Konfy w UK - kierowca, czy ten tutaj jakiś magazynier albo pracownik na taśmie w Luton.


@Jozuhve_z_PL: No chyba nie chcesz mi powiedzieć że ludzie którzy jako pierwsi są do likwidowania socjalu i podatków progresywnych są jednocześnie największymi beneficjentami tego systemu?

To nie miałoby sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)