Wpis z mikrobloga

@murgal: może z siatką gumowaną będą lepsze. Ogólnie wszelkie siatki polecam wrzucić na kilka minut do miski z ciepłą wodą i proszkiem do prania, wypłukać i w razie czego raz jeszcze dodać proszku (mniej już) i wypłukać
@murgal: Może to tworzywo rękojeści tak wali plastikiem? Mam takie skrzynki narzędziowe z castoramy, pół roku wietrzyly się na balkonie i nic to nie dało, przewieziesz samochodem i jedzie jak w chińskim sklepie
@murgal: wstępnie płucz nad wodą, jak pogoda nie pozwala lub brak czasu, to wrzucaj siatkę do worka na śmieci, to nie powinno walić w aucie, a w domu rób tak jak mówiłem, miska z ciepłą wodą i proszkiem do prania, no i kup gumowaną siatkę (czyli pokrytą gumą), nadal będzie trzeba ją myć, ale będzie to łatwiejsze
@John_Clin: skoro nic nie pomaga, to może kup generator ozonu z chin za np. 140 zł, może to pomoże na ten plastik? na balkonie w wielkich workach byś je ozonował kilka minut. Nie testowałem więc tylko wyskakuję z pomysłem, który może mieć sens, a nie musi
@Hamza: W sumie...dobry pomysł. Na razie i tak nie mam potrzeby wożenia tego wiec stoi na balkonie cały czas. Może smród z plastiku wywietrzeje a jak nie to wtedy ozonator
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murgal: Testowałem różne podbieraki. Mieszkam w bloku więc nie mam gdzie suszyć.
Śmierdziały nawet te z siatką gumowaną. Dopiero przy siatce żyłkowej czuć znaczącą znaczącą różnicę.
@murgal: Moim zdaniem to trochę pitolenie bo nikt nie sprawdził co się dzieje z rybą po wypuszczeniu z żyłkowej siatki. Jedyne co jest w niej problematyczne to przy łowieniu na spławik śruciny lubią się wplątać w oczka siatki.