Wpis z mikrobloga

Warto zobaczyć, jeśli chcecie znać jedną z przyczyn, dlaczego to Hołownia zyskuje, a nie Lewica (przede wszystkim) czy Konfederacja. I dlaczego ludzie tacy jak ja, czyli przykładowo liberałowie, wolą takiego SH, który może nie jest wystarczająco liberalny światopoglądowo. To jest zupełnie inny poziom jakościowy i merytoryczny.

Wyobrażacie sobie, jak lewaki po otrzymaniu takiego tekstu bronią Tuska? No na pewno. Konfederaci natomiast zapewne wpadliby w ten swój utarty slogan: „PiS-PO jedno zło, masz rację - Tusk to złodziej”.

Hołownia natomiast - mimo że nie jest to może dla niego opłacalne polityczne - w pewnym sensie bronił Tuska i pokazał tym swoją dojrzałość. Generalnie usłyszałem od niego to, co chciałbym słyszeć w takiej sytuacji.

Niewiele jest kwestii, które irytują mnie mocniej niż wojenki na opozycji. Lewica walczy z prawie każdym, a najmniej z PiSem (nie wspominam o Konfederacji), Hołownia zajmuje się wyłącznie PiSem - jest mocno antypisowski. I właśnie to mi się podoba. Taktyka Lewicy jest natomiast nie do przyjęcia, absolutnie odrzucająca.

#polityka #4konserwy #neuropa #lewica #holownia #konfederacja #tusk
r.....6 - Warto zobaczyć, jeśli chcecie znać jedną z przyczyn, dlaczego to Hołownia z...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do polityki powinni iść ludzie z silnym charakterem, umiejący podejmować decyzje, umiejący twardo negocjowac, mający charyzmę... A on nic z tego nie ma... Bazuje tylko na tym, że ludzie mają dość obecnych partii.


@PlatynowyReptalianin: typowa neuropa i konfederacja jest typowa. Szambo wylewa za każdym razem jak pojawia się temat Hołowni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rorf46: #!$%@? jak zawsze. Pis zly bo tak a tusk kochany bo dowodow nie zostawial. Ile to afer mial kaczynski ktore niczym sie nie zakonczyly bo dowodow nie bylo? Jak ktos go broni to jakos nie jest nazywany dojrzalym. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, dla mnie holownia nie ma zadnego znaczenia w polityce, zyskuje tylko dlatego ze ludzie maja dosc tych samych mord w polityce, ale nikt z nich
  • Odpowiedz
Kotłownia zyskuje bo się ładnie prezentuje i jest nową twarzą, a nie dlatego że ma jakiekolwiek sensowne postulaty, chyba nie myślisz, że ludzie czytają programy i popierają partie po jakieś sensownej analizie?


@kingwing1: Bzdura.Hołownia zyskuje, bo jako jedyny w tym państwie jest opcją centrową, a nie jakieś oszołomy prawicowe w stylu pisu i konfederacji czy lewicowe. Gdyby platforma nie poszła tak w lewo światopoglądowo, to by pis nigdy nie wygrał.
  • Odpowiedz