Wpis z mikrobloga

Warto zobaczyć, jeśli chcecie znać jedną z przyczyn, dlaczego to Hołownia zyskuje, a nie Lewica (przede wszystkim) czy Konfederacja. I dlaczego ludzie tacy jak ja, czyli przykładowo liberałowie, wolą takiego SH, który może nie jest wystarczająco liberalny światopoglądowo. To jest zupełnie inny poziom jakościowy i merytoryczny.

Wyobrażacie sobie, jak lewaki po otrzymaniu takiego tekstu bronią Tuska? No na pewno. Konfederaci natomiast zapewne wpadliby w ten swój utarty slogan: „PiS-PO jedno zło, masz rację - Tusk to złodziej”.

Hołownia natomiast - mimo że nie jest to może dla niego opłacalne polityczne - w pewnym sensie bronił Tuska i pokazał tym swoją dojrzałość. Generalnie usłyszałem od niego to, co chciałbym słyszeć w takiej sytuacji.

Niewiele jest kwestii, które irytują mnie mocniej niż wojenki na opozycji. Lewica walczy z prawie każdym, a najmniej z PiSem (nie wspominam o Konfederacji), Hołownia zajmuje się wyłącznie PiSem - jest mocno antypisowski. I właśnie to mi się podoba. Taktyka Lewicy jest natomiast nie do przyjęcia, absolutnie odrzucająca.

#polityka #4konserwy #neuropa #lewica #holownia #konfederacja #tusk
r.....6 - Warto zobaczyć, jeśli chcecie znać jedną z przyczyn, dlaczego to Hołownia z...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I dlaczego ludzie tacy jak ja, czyli przykładowo liberałowie, wolą takiego SH, który może nie jest wystarczająco liberalny światopoglądowo. To jest zupełnie inny poziom jakościowy i merytoryczny.


@rorf46: Ahhh ta merytoryka, chłopski rozum i panbuk, dwa najbardziej merytoryczne argumenty liberałów.
Kozajsza - > I dlaczego ludzie tacy jak ja, czyli przykładowo liberałowie, wolą takie...
  • Odpowiedz
@Nox_: to chyba masz inne obserwacje. Tylko Schetynę z takim stanowiskiem słyszałem. A np. w ostatnich dniach słyszałem też Kierwińskiego, Borysa czy Tomczyka i oni twierdzą, że bliżej im do liberalizacji, więc skończ z tą lewacką propagandą dla debili.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: pamiętam ten cytat i nie do końca wiem, jak to interpretować, dlatego napisałem, że nie wiem. Niemniej niedługo ma się pojawić stanowisko całej KO, więc pewnie się dowiemy
  • Odpowiedz
Niemniej niedługo ma się pojawić stanowisko całej KO, więc pewnie się dowiemy


@rorf46: No czekam, bo ich obecna deklaracja z 2001r. zawieta bzdety typu opieranie sytemu prawnego na dekalogu XD
  • Odpowiedz