Wpis z mikrobloga

Mam sobie taki zeszycik w którym z przodu codziennie pisze za co jestem wdzięczny by nauczyć się dostrzegać szczęście, radość, przyjemność w życiu.
Miałem zaburzenia w odczuwaniu przyjemności, a teraz potrafię znaleźć radość i przyjemność we wszystkim, w każdej małej rzeczy która jest miła.
Np pisze sobie, że piłem dobrą kawę, poznałem fajną piosenkę czy tam widziałem słodkiego pieska.
Polecam takie coś założyć, bardzo pomaga dostrzegać pozytywy w życiu.
Od tyłu zeszytu natomiast wypisuje sobie rzeczy o których marzę. I małe i duże. Jak np, pizza, piesek, koncert. Pora się chyba zabrax za takie marzeniowe tworzenie grudnia. To bardzo pozytywnie nastraja i motywuje.
Polecam
P.....e - Mam sobie taki zeszycik w którym z przodu codziennie pisze za co jestem wdz...

źródło: comment_1606530352etKQ33VjNa9CIAXjf4wGq8.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@PapaForge: Za co jestem wdzięczny? Za wykop i za to ze dzięki tej platformie wiem ze są ludzie jeszcze bardziej skrzywieni niż ja.

O czym marze? O tym żeby to mizerne życie już się skończyło
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: nie miałem, ale miewm dni, że nieb napisze bo jestem np zmęczony to i tak przed snem sobie w głowie wyliczam to samo i o co proszę
A leci to po prostu od myślników, bez podziału na dni
Jedno pod drugim np:
-piłem dobrą kawę
-poznałem fajny utwór
-miło spędziłem czas ze znajomymi

II jak już kilka wypisze to jeszcze trochę myślę żeby sobie przypomnieć to zawsze coś się jeszcze
  • Odpowiedz
@PapaForge: Mam chorego kumpla, w sensie bardzo chorego, który narzekając powiedział mi czego mu brakuje i że sprawiało mu to ogromną radość. Jak tak go słuchałem to miałem w głowie, że takie rzeczy mi nie sprawiają radości i w sumie jak mam pomyśleć o tym co mi sprawia radość to mam pustkę w głowie
  • Odpowiedz