Wpis z mikrobloga

XD ale jaja
w środę wieczorem wysłałem dla beki CV, pierwsze od 3 lat, na podobne stanowisko logistyka/transport/customer service
dzisiaj w południe zadzwonili, że pilnie zapraszają w trybie NOW
poszedłem, rozmowa, dostałem 2 zadania do rozwiązania, trochę po angielsku gadaniny na mój temat
rzuciłem stawkę z dupy, ponad 1000 brutto więcej niż mam teraz, bo wcale nie zamierzałem odchodzić z obecnej korpo
oddzwonili po godzinie, że akceptują i decyzja max w poniedziałek o 12:00 XD

trochę wykop fejs, bo nie chciałem zmieniać pracy XD mirki, co robić
26 lat, brak studiów, powyżej średniej krajowej...

#wygryw #korposwiat #logistyka #transport #pracbaza
red7000 - XD ale jaja
w środę wieczorem wysłałem dla beki CV, pierwsze od 3 lat, na ...

źródło: comment_1606502892990B5GEA4WvomZVsybSy5v.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@red7000: zrob research na temat nowego pracodawcy a swojego popros o podwyzke o 1000 brutto bo dostales oferte ale nie chciałbyś zmieniać miejsca pracy XD
  • Odpowiedz
@red7000: o stary, dwa lata temu zrobiłem to samo. Też z dupy poszedłem, rzuciłem tysiąc więcej i sie zgodzili xD zmieniłem robotę bo jak dali wiecej to po roku można było podejść raz jeszcze do negocjacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) bylo warto
  • Odpowiedz
@red7000: Zmiana pracy przynosi same plusy. A jeszcze jak hajs większy to nie ma co się zastanawiać. Jak nawet jak zmieniałem prace,na inna,która z różnych względów była „gorsza” to i tak dawała ciekawe doświadczenie i spojrzenie na biznes.
  • Odpowiedz
@red7000: zrób dobry research o nowej firmie. Sam ostatnio mialem podobna sytuacje ze rzucili fajne pieniadze ale rozmowa przebiegla jakos tak dziwnie. Dobry research i kazdy mowi uwazaj Januszeks na 110%. Odmowilem. Dzwoni prezes tej firmy czy w takim razie nie chcialbym szkolenia zrobic z jednego zakresu dla ich pracownika. Ja z racji wolnego czasu oka spoko (pieniadze wpadna dodatkowe a obczaje tez firme i moze zmienie zdanie). Oi plulbym sobie
  • Odpowiedz