Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #prawo
Pracuje w budżetówce, która przy strajku kobiet "musi" przyjmować stronę przeciwną; wiadomo kto rządzi placówką. Oczywiście większość personelu ma swoje zdanie i chętnie by na strajk poszła ale się boi o posadę. Tydzień temu wszyscy dostali nagrody na konto, wiadomo jak przyjmujesz nagrodę to musisz się podpisać, że się na to zgadasz albo i nie.
Podpisałem się, że się nie zgadzam - przelew i tak poszedł dla każdego.
Podpisałem się, że nie chcę tej nagrody bo mam wyrzuty sumienia:
- że jest covid luzdie nie mają pracy a my dostajemy nagrody (co prawda nie jakieś wielkie no ale)
- jest to w jakiś sposób zamknięcie nam mordy, że niby wzięliśmy nagrody to lepiej, żebym nie bronił protestujących a jak przyjdą papiery to lepiej, żebym je szybko podpisywał a nie negował (na zasadzie wziąłem nagrodę to wykonuj polecenia, nawet jak się z tym nie zgadasz).

Chcesz zwrócić na konto swoją nagrodę, niema najmniejszego problemu:
ale z roboty zostanie #!$%@? z impetem:
- księgowa że puściła przelew jak nie chciałem hajsu więc na jakiej podstawie to zrobiła
- kadrowa, że nie poinformowała księgowej czyli zaniedbała swoje obowiązki

Jak ich nie zwolnią to naganna czy coś.

I bądź tu mądry i pisz wiersze, z jednej strony chcę mieć czyste sumienie z drugiej strony nie chcę robić kłopotów koleżanką i kolegą z pracy,

Nie wiem chyba za to 642 zł, zamówię żarcia dla medyków albo dam na kotki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc0d64eb554c8000ab00c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 9