Wpis z mikrobloga

Czy ktoś na #bemowo #jelonki w #warszawa korzysta obecnie z Vectry? Jak jest teraz z ich stabilnością? Korzystałem z ich internetu w tej lokalizacji z 4-5 lat temu i był dramat. Uciekłem do Robbo Net (teraz Get Fiber). Chciałbym jednak kupić jakiś pakiet internet + TV i Get Fiber ma słabą ofertę pod tym kątem. Vectra wypada dużo lepiej, no ale pamiętam, że kiedyś internet notorycznie nie działał przez problemy z DNS'ami. Poradzili sobie już z tym?
A jak nie Vectra to co może jeszcze u nas być? Netii brak, UPC też, Orange ma tylko Neostradę 10 Mb/s jak w 2005 roku. Kojarzycie jakichś dostawców internetu + TV jeszcze w okolicy?
  • 18
@buttonns: no właśnie nie zauważyłem nigdy niczego takiego. Jak tam parę dni temu byłem to nie zwróciłem uwagi. Kilka lat temu na pewno UPC tam nie było bo dzwoniłem wszędzie jak Vectra zaczęła mnie doprowadzać do szału wtedy. No, ale mogło się coś zmienić.
@ArekJ: Obecnie nie, ale korzystałem do końca września przez poprzednie kilka miesięcy i co jakiś czas był problem... Ja zawsze polecę UPC. Gdzie bym nie mieszkał to problem z UPC zdarzy się bardzo bardzo rzadko.
@Radek41: obecny dostawca też nie jest bez skazy. Zdarzają się awarię częściej niż według mnie powinny. Światłowód to może i do budynku dochodzi, ale z ich rozdzielni do mojego mieszkania i tak idzie skrętka.
Oni właśnie mają w ofercie IPTV, ale jakość i stabilność samej telewizji jest dla mnie trzeciorzędna. Zależy mi bardziej na stabilności i prędkości internetu. Stabilność teraz jest taka sobie, ale lepsza niż Vectra 4-5 lat temu. Download
@Radek41: 150 odpada, za słaby upload. 300 to minimum, 600 byłoby optymalne. Nie wiedziałem, że Play ma taka ofertę, ale skoro działa na sieci Vectry to obawiam się, że jakość może być podobna do Vectry (a 4-5 lat temu Vectra działała w tym mieszkaniu fatalnie). Ale dzięki. Zadzwonię do nich jutro i porozmawiam, może uda się coś sensownego ugrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArekJ: mam vectre 600mb, lokalizacja centralnie przy parku Gorczewska wszystko smiga bez woekszych problemow, a internet u nich mamy od jakichs 3-4 lat. Raz na jakis czas bedzie jakas konserwacja i wtedy bieda jedt ale ogolnie bardzo dobrze
@nadrat24: o, to ja też mieszkam przy parku Górczewska i jak miałem te 4-5 lat temu to problemy były bardzo często. Może w takim razie się ogarnęli.

Dzięki, ogarnę SkyNet.