Wpis z mikrobloga

Szczerze? Uwielbiam jedyneczke. ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem jak mozecie na nią narzekać. Jest trochę archaiczna w sterowaniu, ale ta fabuła! to jeżdżenie mako! te emocje! to wbieganie na obiekt, zeby sie do niego "przylepic" (ale dobrze musi sie grac na starozytnym xboksie)! ten cudowny jednosekundowy sprint! nie wiem, dla mnie jedynka i trójka stoją na równi zajebistosci. nie mogę zdecydować która lepsza.
btw podlinkowana muzyczka jest wspaniała, na myśl przychodzi mi obrzydzenie, gdy dowiedziałam się co to ten cały thorian, zwiedzanie podejrzanego, ciemnego Feros, granie w moim ulubionym składzie (Kaidan i Liara xD). perimeter secured.
#masseffect
  • 7
@Derezzed: no omega była super, w ogóle Aria ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak pierwszy raz rozgrywałam dwójkę to w ogóle mi nie podeszła. Może po części dlatego, że ciężko mi się "przesiadać" w grach - już byłam przyzwyczajona do gameplayu jedynki i strasznie dziwnie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
i w sumie od razu rzucili graczy na głęboką wodę - #!$%@? Normandy
@StarySkuter: ME1 to epicka przygoda, której nigdy nie mam dość. Jedyny problem to windy i mako. Sam zamysł mako jest genialny, za pierwszym razem nawet aż tak mnie nie irytował, jednak po którymś podejściu już się po prostu nie chce jak się patrzy na ten łazik xD W całym ME1 żałuję tylko tego, że nie mogę #!$%@?ć jednocześnie kajdaniarza i aszli. Chyba najnudniejsze postaci z serii nie licząc czarnego z ME2