Wpis z mikrobloga

@wolfKida: Najlepsze stare baby jak się wymieniają najświeższymi newsami na temat którą co n--------a i co im lekarz powiedział. Słyszę to równie często jak narzekanie na zmęczenie.
  • Odpowiedz
@wolfKida: najlepsi są ludzie którzy narzekają jak bardzo są zmęczeni, a potem sobie robią dzieci xD i narzekają jeszcze bardziej


@Winkey: Jak dorabialem sobie za gówniarza w januszeksie, to tacy ludzie byli jeszcze wkvrwieni na innych, że nie są tak samo zmęczeni jak oni xD Tak jakby próbowali przekonać samych siebie, że dobrze zrobili.
  • Odpowiedz
stare pierdziele; żeby to jeszcze dotyczyło osób po 50-60 roku życia, ale tak mówią głównie dwudziesto- i trzydziestolatkowie, to jest dramat


@Tom_Venus: i co w tym takiego dziwnego, że mówią to ludzie w wieku 20-30 lat? jak byłem śmiesznym studentem żyjącym bez większej presji i luźnym harmonogramem, to też mogłem siedzieć na siłce po 3h 4-5 razy w tygodniu, a do tego imprezować co tydzień nawet w piątek i sobotę + nie spać zbytnio do poniedziałku/wtorku jak coś pykło.

no ale studia się kończą i mając te około 24 lata, idziesz do roboty i odkrywasz życia cud. musisz chodzić do roboty dzień w dzień, dochodzi stres, czasem nadgodziny, czasem zmiany, albo tkwienie 8h bez ruchu w biurze, albo z-------l, albo - co najgorsze - o----------e się 8h i udawanie, że pracujesz. plyschicznie i/lub fizycznie jesteś
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Mam 20 lat, a dzisiaj poszła mi krew z nosa i ogólne osłabienie w pracy, musiałam znaleźć zmiennika za siebie, bo nie byłabym w stanie dotrwać do końca. I tak, spędzam w pracy ogrom czasu, aż dostaję zjebki od kierowniczki/współpracowników/narzeczonego, że spędzam tyle czasu w pracy. Osoby w tym wieku też mogą być zmęczone.
  • Odpowiedz