Wpis z mikrobloga

@gieneq: ostatnio jak chciałem wymienić akumulator to mnie mechanik przekonał że problem z odpalaniem to nie wina akumulatora. No tak, myślę sobie, mądrze sprawdzić wpierw inne rzeczy... wybuliłem 240 zł za naprawę czegoś tam (gaźnika), a auto dalej nie odpalało jak trzeba... Po wymianie aku jak reNKOM odjął... ()
@gieneq: Ja ostatnio pojechałem oddać do naprawy laptopa (gość przez telefon powiedział mi żebym przygotował się na koszt około 500 zł). Pojechałem, laptop oddany, gościu patrzy, mówi - to jednak będzie 200 zł, bo są mniejsze uszkodzenia niż szacowałem. Wychodzę do auta z uczuciem wygrywu, kluczyk, przekręcam stacyjkę, martwa cisza... Godzinę później wymieniłem akumulator - 600 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pół roku i sam gaśnie z przerażenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nophp: kiedyś miałam samochód w którym jednego dnia się palił check engine, a drugiego nie, zależało jak wiatr powiał, czy tam jakie było ustawienie planet ( ͡º ͜ʖ͡º)
Raz u siebie w aucie dowiedziałem się, że mi się świeci check engine jak po roku od jego kupna zabrałem się za wymianę żarówek z liczniku w tym tej od check engine.
Trzeba było założyć osłonę pod silnik i byłoby okej :D No chyba że dolewasz co chwilę płynu do wspomagania, to i to by nie pomogło


@parczi: Trzeba ją mieć XD

i dzięki temu że masz 21 letnie auto, to wymienisz ją sam za prawdopodobnie grosze


@konto_dla_trybu_nocnego: Średnio tak pod blokiem opuszczać sanki, żebym miał dostęp do kanału to może i bym się podjął.

samochód jeżdżacy jest dzis w cenie złomu
@LilyOfTheValley: Zawsze jak widze tego mema to mi się japa cieszy XD Jako pierwszy samochód miałem małe piździwo w postaci forda ka 1.3 na dojazdy na studia. Sytuacja jak z twojego obrazka - pierwszy check i panika, nauczyłem się go tolerować i zostaliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Po roku #!$%@?ło mi coś na środku miasta, tyle dymu spod maski nie widziałem nigdy. Już nie otworzył oczek, ale wspominam go zajebiście XD
Pobierz puotek - @LilyOfTheValley: Zawsze jak widze tego mema to mi się japa cieszy XD Jako p...
źródło: comment_1606400626NLeb7w2mxFbB85etEZUat4.jpg
@pokipoki: Panie, za 3 dyszki lub nawet mniej moze sobie kupić gadżet. olbII się zwie albo cośtam327. wpinasz do autka, łączysz z appką i Ci pokazuje co auto ma na myśłi z tym check enginem. a najlepsze ze mozesz też usunąć błąd i przestaje świecić na jakiś czas =D
polecam, ja w ten sposób dowiedziałem się że cylinder jeden nie pałi czasem. zmieniłem świece i jest git
@LilyOfTheValley: Ja mam podobnie u siebie, ale to różne objawy mogą być. Czasem #!$%@? paliwo gdzieś człowiek wleje i się zaświeci, a czasem może to oznaczać tylko filter powietrza do wymiany.