Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 49
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny: Delfiny, Sylwestra, Konrada. Słońce podniesie się dziś o 07:36. Świecić będzie 7 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 11:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 16:59, ale gwiazd można wypatrywać od 16:13.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 44
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Witajcie w ten zimny poranek Drodzy! Życzę wszystkim miłego dnia i uciekam. Trzymajcie się ciepło! :-)

A jako bonus, klasyczny kawałek zagrany przez
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem
Dzień dobry. Moje uszanowanie.
Wczoraj około 16 dostałem informację, że od dzisiaj w Berlinie muszę troszkę popracować. Więc Wynalazek podróżnik o 4 rano wyruszył by na 7 być w stolicy Niemiec ¯_(ツ)_/¯
Smacznego życzę z pyszną kawą oraz miłego dnia.
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @omi-omi @mobutu2 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @shitty_support @slabehaslo @MalaGlupiaMiejscowosc01 @TomTailor100 @Tanczacy_paralityk @unizony_czlonek @petla_sprzezenia @Pjotsze @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany

Dzień dobry w ten zimowy poranek :)
Wczoraj nie zamarzłam. Już tylko o 19 ruszyło ogrzewanie. Mają fantazje w naprawianiu awarii.
A swoją drogą jakas czarna seria na dzielni w listopadzie, bo padł prąd wczoraj i tym samym windą odmówiła posługi.
Listopad pełen atrakcji, awarie pożary,
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry dla was jeny ale nie wyspalem poszedlem spac po 3 bo czytalem ksiqzke sobie i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie

@piupiulaserem o gratuluje dla ciebie udanego prawie spotkania jeny jak bedzie moje to tez dla was zdam relacje
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
Dzien dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Moja kumpela na problemy w pracy w sumie przez niekompetencje swojego pracodawcy xD
Zatrudnili ją w szkole prywatnej, specjalnej, do uczenia dzieci z lekką niepełnosprawnością umysłową lub innymi problemami, bez przygotowania pedagogicznego, bez przeszkolenia, bez doświadczenia, bo nie ma nauczycieli, a kuratorium