Wpis z mikrobloga

Nie opowiadaj. Podatki będą wyższe żeby Janusze z pfr dostali kasę. Nabrał każdy a nie każdy potrzebuje. To przez nich.
  • Odpowiedz
ale gupie pepiki. Wiadomo przecież, żeby ratować gospodarkę trzeba zwiększyć podatki, to jasne. Na KUL tak uczą i to są zweryfikowane fakty - im większe datki z parafii tym lepiej stoi cała diecezja.
  • Odpowiedz
@oxymirek: trochę solidarności kolego. Z czegoś rząd musi mieć na utrzymanie szpitala narodowego który ratuje obecnie miliony istnień, rekompensaty dla górali ciężko dotkniętych pandemią a także na podwyżki dla policjantów dbających o nasze bezpieczeństwo!
  • Odpowiedz
@Bover: Ja mam w dupie co by chcieli, a co nie. Ja też jestem za imigracją zarobkową. Zwracam tylko uwagę na to, że PiS to obyczajowo nie skrajna pawica i tyle. Zapytałeś się czym się różnią, to ci odpowiedziałem.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz antypolski LEWAKU że to będą N A R O D O W E podatki solidarnościowe im. Jana Pawła II?!?! Ile der onet i das Tusk ci zapłacili niemieckich rubli?


@jaroty: XDD przecież to lewaki powinny popierać podatki, ale że robi to nieodpowiednia dla nich partia to nagle zrobili się antypodatkowi.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz antypolski LEWAKU że to będą N A R O D O W E podatki solidarnościowe im. Jana Pawła II?!?! Ile der onet i das Tusk ci zapłacili niemieckich rubli?


lol, moderacja uzbrojona w dodatkowy chromosom usunęła wpis @jaroty xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oxymirek: przecież oni znaleźli przepis na wygrywanie wyborów. Media, niedługo każde będą Ci wmawiały, że podatnik w Polsce są niesłychanie niskie. A za kasę, którą Ci zabiorą będą kupować głosy grup społecznych, które na nich głosują.
  • Odpowiedz