Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@oxymirek: ciekawe kogo najbardziej dojebią tymi podatkami. Bo przecież nie najbogatszych, tylko tych małych ludzi pracujących na etacie i ledwo wiążących koniec z końcem. Niech ten kraj wchłoną Niemcy, proszę
  • Odpowiedz
@jaroty: co się dziwić, gospodarka pada a rząd #!$%@? kasę na prawo i lewo jednocześnie dusi przedsiębiorcow. Ciekawe kiedy gwint się w tej śrubie przekręci.
Niech się wkoncu #!$%@? od tych biednych ludzi posiadających firmy. Niech im dadzą zarabiać i przestaną zabierać pieniądze a oni sami sobie poradzą, nie potrzeba tarcz i innych bzdur.
  • Odpowiedz
  • 9
Tak tylko przypomnę że Tusk gadał że też nigdy podatków nie podniesienie a pierwsze co zrobił jak wygrał wybory, podniósł podatki, pis i po to jedno i to samo szambo
  • Odpowiedz
  • 25
@ZaplutyKarzelReakcji ja wróciłem po 7 latach z Czech do Polski w styczniu xD zakładałem że Duda przegra wybory i jakoś się to unormuje. Zresztą bywając w Polsce raz od czasu nie śledziłem aż tak polityki i wydawało mi się że nie jest tak źle...no i się k....przeliczyłem.
  • Odpowiedz
  • 6
@Zuchwaly_Pstronk dużo zależy od tego gdzie mieszkasz, ile zarabiasz i jakie masz plany na przyszłość :-) ja byłem w Brnie przez 7 lat. Ogólnie wrażenia fajne, mnóstwo atrakcji, obcokrajowców, świetna komunikacja miejska, sprawna służba zdrowia. Wynajem porównywalny z cenami w miastach typu Wrocław czy Kraków. Czesi średnio lubią obcokrajowców i za bardzo tego nie ukrywają, ale jeśli znasz angielski i jesteś otwarty to na pewno znajdziesz znajomych z innych krajów. Dla mnie
  • Odpowiedz
@oxymirek: Akurat w tej sytuacji powinno się kryzysowo myśleć o długu, a podatki i transfery socjalne zostawić w spokoju. Zabranie 500+ byłoby na ten czas możliwie równie szkodliwe co podwyżki podatków, bo dobiłoby konsumpcję biedniejszych rodzin, w szczególności tych na śmieciówkach, których sytuacja zawodowa się pogorszyła.
  • Odpowiedz
Niemcom niepotrzebne takie kartoflisko


@m76859: Niemcom nie jest potrzebne wchłonięcie Polski. Wystarczy im zabawa z byłym NRD. Ale uzależnienie gospodarcze już jak najbardziej jest realizowane.
  • Odpowiedz
@LinQ: Kapitan symetrysta przyszedl. Tylko ze PO miało największy kryzys gospodarczy od II wojny światowej, PiS miał zajebiscie nakręcona gospodarkę która regularnie #!$%@? kupując głosy i obsadzając w spółkach skarbu państwa, które są kluczowymi spółkami naszej bananowej giełdy, swoje miernoty. Wiec nie #!$%@? głupot.
  • Odpowiedz