Wpis z mikrobloga

@Argonix: Wg. mnie będzie sukces jak ostatecznie sprzedadzą ponad 50 mln kopii czyli 2 razy tyle ile wedźmin. Oni porównują cdprojekt do rockastara i gta v, które owszem sprzedało się z zawrotnej liczbie kopii, ale to amerykańskie studia, gra traktująca o ameryce, o wysokiej renomie serii, dopracowana na tip top na świetnym silniku fizycznym z bardzo dobrym trybem sieciowym. To są pobożne życzenia, zresztą widać że wycena cdpr spada i słusznie
@PolishDoomer: nie widzę powodu czemu by się miało nie sprzedać nawet i w 70mln kopi, problem polega na tym co dalej ? bo spoko że gra będzie fajna, ale jak ktoś się zajmuje inwestycjami to raczej chce wiedzieć co dalej w co inwestuje.
Dam tutaj przykład takiego tytana jak blizzard, maja miliony graczy którzy płaca im co miesiąc nie raz na rok tylko co miesiąc, a i tak po premierze do
@PolishDoomer: ale naganiacz, wczoraj po odwiedzinach wątku CDR na bankierze wystosowałem do nich pismo o zwrot za onkologie, takiego czegoś to nie widziałem jeszcze. Sam #!$%@?łem akcje CDR, najlepsze wg mnie już za nimi, cena kursu będzie podobna jak teraz z lekkimi spadkami i wzrostami, na pewno nie będzie to kosmiczny wystrzał bo nie ma na czym.