Wpis z mikrobloga

@KobietaPiwniczak: drogie wykopki! Zaczynają mnie drażnić oskarżenia o przebieranki/bycie facetem. Będzie wam lepiej kiedy napisze, ze jestem inna niż wam się wydaje? Czy musze pokazac cycki randomowym typom z neta?

Po to założyłam konto i mam mega odzew, ale wszyscy oskarżają mnie o bycie facetem. Nie wierzycie, ze laska może mieć podobne podejście do was albo stawiać kontrę? Czy to znaczy, ze musze nosić peniska w jednej lub drugiej nogawce? Co jest z wami nie tak?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazlewactwa #bekazprawakow #przegryw #atencyjnyrozowypasek #mirabelki
  • 37
@KobietaPiwniczak: zwyczajnie było przed Tobą wiele różowych udających przegrywa, czy nawet udających różowe i mamy niski zaufania kredyt.
Rób swoje, takie wpisy jakie chcesz, a przekonasz do siebie ludzi lub nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobietaPiwniczak: ale o #!$%@? Ci #!$%@? chodzi? Nie śledzę Twojego profilu, jesteś randomem, który #!$%@? o zwiększaniu zasięgów (nie ten portal, nie ten staż) i o tym, że biorą Cię za faceta. Spoko
@KobietaPiwniczak: bo nie byłabyś/byłbyś ani pierwszą ani ostatnią osobą udającą inną płeć aby się ponabijać z ludzi tutaj. Tym bardziej, że to bardzo świeże konto i budzi podejrzenia.

ten tag to społeczność powszechnie szaklowana i nielubiana przez większość tego portalu, nie dziw się, że są nieufni. tym bardziej, że mało podobnych kobiet jest.