Wpis z mikrobloga

@varmiok: oczywiście, to tabu. Gdy oglądasz z małym dzieckiem film pełen przemocy, gdzie krew leje się strumieniami, wszystko jest ok. Ale gdy oglądasz z dzieckiem film, gdzie widać kawałek p----i to uuuu, bandyto i zwyrodnialcu.
  • Odpowiedz
@lycha911: @Majku_: A ja rozumiem postawę TVNu. Rozumiem dać drugą szansę i myślę, że nikt by nie przyczepił się do niego gdyby wykonywał jakiś nie medialny zawód, ale... No właśnie. Koleś przyjechał do Polski, żeby zaczepić się w Top Model, liznąć sławy i pieniędzy i chyba myślał, że to się nie wyda, a się wydało. Robienie sławy z osoby skazanej byłoby bardzo słabe, co byście poczuli jako ofiara,
  • Odpowiedz
@varmiok: a promowanie ludzi, którzy mają na koncie przestępstwa kryminalne, jak ciężkie pobicie, jest dobre? Żebym nie został źle zrozumiany - gość w myśl prawa jest winny i to nie podlega dyskusji. Jedyne co mi nie pasuje, to deprecjonowanie tego pobicia, które było chyba poważniejszym przewinieniem.
  • Odpowiedz
@Majku_: Takich też się nie powinno promować ale TVN to hipokryci. Dodatkowo bokserom itp pozwala sie na bicie innych bo to ich zawód nawet jeśli nie są na ringu. Podobnie jest z gościem który przejechał babcie na pasach.
  • Odpowiedz
Koleś przyjechał do Polski, żeby zaczepić się w Top Model, liznąć sławy i pieniędzy i chyba myślał, że to się nie wyda, a się wydało. Robienie sławy z osoby skazanej byłoby bardzo słabe,


@Margriel: pełna zgoda. Też uważam, że nie powinien w ogóle brać w tym udziału od samego początku.
Tylko że:
1. TVN ponoć wiedział o tym dużo wcześniej, ale to ignorowali.
2. Usunęli go i bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
i tu zbliżamy się do wspólnego konsensusu, że cała telewizja i show biznes podszyte są hipokryzją


@Majku_: Do hipokryzji trzeba się przyzwyczaić bo dość często odnajdujemy ją w każdej dziedzinie życia.
  • Odpowiedz
@varmiok: ba, sami jesteśmy przepełnieni hipokryzją. Widać to doskonale na wykopie, gdzie młode pokolenie wyśmiewa Januszów i "polactwo", a sami zachowują się identycznie.
  • Odpowiedz
Zrozumcie ludzie, nie chodzi o to, żeby teraz Dominica kamieniować czy obrzucać hejtem za to co zrobił x lat temu. Chodzi wyłącznie o to, że ludzie mają prawo nie chcieć, żeby typ który dopuścił takich rzeczy KIEDYKOLWIEK, i był skazany, był promowany w TV. Żeby nie był influencerem, showmanem, bo na to nie zasługuje i tyle. Jest setka kolesi, którzy też są przystojni i przebojowi, a nigdy nie skrzywdzili żadnej dziewczyny, niech
  • Odpowiedz
@gofr:

ale produkcja musiała mieć wczoraj zapie*dol


Oni wiedzieli o tym już od sierpnia co najmniej, wtedy dostali takie info. Ale żeby hajs się zgadzał i reklama dodatkowo na ogromnej liczbie portali, to info podali dopiero przed finałem
Biznes ¯_(ツ)_/¯ tez bym tak zrobiła jako producent
  • Odpowiedz
@Majku_: no racja, zamiast przejrzystej sytuacji i nawet głupiego "sorki, zesralismy, Dominik - powodzenia" to takie wycinanie ludzi jakby nigdy nie istnieli, tylko po to, żeby nie zaszkodzić swojemu wizerunkowi jest słabe.
Ma być wielki show i promowanie idealnych nastolatków na influencerow na chwałę stacji, a takie oświadczenie zepsułoby odbiór całego wspaniałego programu.
  • Odpowiedz