Wpis z mikrobloga

Jak informuje się o pandemii koronawirusa? Czy statystyki prezentować ma tylko Ministerstwo Zdrowia, czy też wolontariusze jak Michał Rogalski, 19-latek, który stworzył bazę danych dot. COVID-19 w Polsce? Co z informacjami ze strony powiatowych i wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych?
Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, podsumowujemy i planujemy złożenie własnych wniosków o informacje. Szczegóły w tekście na naszej stronie.

Wołam:


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #koronawirus #ministerstwozdrowia #gis
  • 22
  • Odpowiedz
Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, podsumowujemy i planujemy złożenie własnych wniosków o informacje.


@Watchdog_Polska: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ależ ja wam będę kibicował (not) jak będziecie zadawać kolejnej władzy pytania co się dzieje z zatrzymanymi pisowcami, kiedy będą mieli postawione zarzuty i dlaczego nie wiadomo co z nimi kilku miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....j - > Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i ...

źródło: comment_1606335451XCcV0UGu8KeJFbR9FqUqHX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: wcześniej wspomagałem dawców szpiku, schroniska albo inne bidule. Ale patrząc na to co robicie czuje, że zdecydowanie lepiej wydałem ostatnio swój 1% podatku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz