Wpis z mikrobloga

Zaraz po ukończeniu szkoły zaszła w pierwszą ciąże. Mężczyzna, z którym planowała założyć rodzinę okazał się nieodpowiedzialny. Zmuszona była poradzić sobie sama. [...] Gdy powoli zaczęła stawać na nogi, w jej życiu pojawił się nowy partner. Niestety tym razem było jeszcze gorzej. Kolejna ciąża. Mężczyzna nie miał najmniejszej ochoty zmierzyć się z rolą ojca. Do dziś nie płaci alimentów i nie interesuje się dzieckiem. Znowu została sama. Dwójka maluchów i ona. [...] Kolejna przeprowadzka. I nareszcie nowa miłość. Jednak jak okazało się po zajściu w ciąże z trzecim dzieckiem, miłość była bardzo powierzchowna. Tym razem omal nie doszło do tragedii. Szantaże, próby wymuszenia aborcji. Nie zgodziła się.


https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/47630/935?

Komentarz zbędny XD

#blackpill #szlachetnapaczka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka
  • 43
@przemianawdzika:

Joanna: Trapery. Rozmiar: 38, Uwagi: Pani Joanna preferuje obuwie skórzane. Inne obuwie powoduje u niej alergie. Ulubione kolory czarny/kremowy

Aleksandra: Trapery. Rozmiar: 39, Uwagi: Aleksandra preferuje obuwie skórzane. Inne obuwie powoduje u niej alergie.


Przypomnę, że skórzane (prawdziwe) buty kosztują lekko ponad 400-500 na promocjach, spore wymagania jak na beneficjenta szlachetnej paczki. A co do "alergii", to po prostu trzeba myć nogi regularnie, wtedy nie będzie żadnych wysypek czy uczuleń,
@aimblu akurat ci się nie trafiło. Mam zupełnie inne życie, patrzę na to z boku. Zawsze zastanawialo mnie dlaczego tylko babka winna jak na wykopie z jednej strony walczą pod tagiem #pieklomezczyzn a z drugiej strony jak już karyna zaciąży to umywają ręce i szkalują. Idąc twoim tokiem myślenia no karyna myślała że założy rodzinę z kimś normalnym ale trafiła na frajera teraz robi wszystko dla dzieci, a gdzie szkalowanie seby? Narracja
@aimblu ja żyje ze świadomością że otacza mnie margines społeczny i różne sytuacje, pacjentka jak dla mnie w tej całej sytuacji na plus co teraz robi. Aby była jasność nie popieram rozmnażania się patologi ale jak już te dzieci są to nie popieram szkalowania babki a o typie ktorego znając życie ściga prokurator za alimenty ani słowa. Inaczej patrzę na takie sprawy niż ty bo mam już swoje lata i wiem że