Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Teutonic_Reich: proste bardzo. Cały czas pokutuje mit o tym że Azjatki są grzecznymi i uległymi dziewczynami i żonami które wezmą każdego brzydala z radością. Typowemu przegrywowi to się bardzo podoba, myśli że mógłby się wyżyć na azjatce władzą którą sam by nigdy nie zdobył gdyby był z kimś kto traktuje się równo. No i łatwo żyć z przekonaniem że to wina lokalnych kobiet że się nie ma, a nie swojego #!$%@?,
@Diamond-kun:

Cały czas pokutuje mit o tym że Azjatki są grzecznymi i uległymi dziewczynami i żonami które wezmą każdego brzydala z radością.

To prawda, wiele osób w ogóle żyje często mitycznymi wyobrażeniami tego. Moje pytanie "dlaczego idealizują" było raczej retoryczne, bo zdaje sobie sprawę dlaczego.

Typowemu przegrywowi to się bardzo podoba, myśli że mógłby się wyżyć na azjatce władzą którą sam by nigdy nie zdobył gdyby był z kimś kto traktuje
@Teutonic_Reich: I to jest prawda. Azjatki są często bardziej wymagające. Koreanki bardzo patrzą na wygląd - w końcu ich kraj kręci się wokół wyglądu (operacje plastyczne, kosmetyki), Japonki, które nie są swoją drogą zbyt ładne (krzywe zęby u większości), też mogą być wymagające. Chinki to już w ogóle - tu bardziej niż na wygląd patrzy się na status majątkowy.
Ogólnie w Azji kobiety oczekują, że będziesz im nosił torebki, że będziesz
@Diamond-kun: przede wszystkim w 99% dominuje chec posiadania, "mam babe", z baba mozna byc ale nie wiem po co ja miec, to nie jest przedmiot, jedna z 10 konsol w domu czy pokemon.
widzi spermiarz babe chinke to mysli ze moglby ja miec, kupic jak w sklepie XD
@tarushiba: oni mysla o nich jak o kasi czy basi, stara antczakowa zaszla w ciaze, urodzila dziewczynke, poslala ja do szkoly.
w
Ale prawdą jest, że biały w swoim kraju, który jest 6/10 tam będzie mógł w ich oczach być 8-9/10.

@tarushiba: Dla niektórych to wielki plus i bardzo fajna rzecz, a mi to jest tam obojętne co o mnie sądzą kobiety z innych ras ¯\_(ツ)_/¯
to niech przegryw coś zrobi ze sobą

@Diamond-kun: Zwykle problem typowego przegrywa leży w tym że jest brzydki, a z tym nie da się dużo zrobić. No chyba że radykalne operacje plastyczne, ale to jest koszt na dziesiątki tysięcy złotych, a mało kogo na takie coś stać.