Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi zajmujących się tworzeniem stron.
Przy okazji pozycjonowania strony zaproponowano mi stworzenie strony od nowa , bo wcześniejsza była troszkę przestarzała . Problem pojawił się w momencie, gdy osoba zajmująca się tym nie mogła zrobić menu w którym dany element był w dwóch wierszach ( po enterze) wtedy zdałem sobie sprawę , że place 1400 zł za stronę stworzoną w kreatorze ( wiem , że to mało za stronę , wcześniej miałem stronę programowaną ) później był problem z tym , że logo nie może być w takiej wielkości jak chciałem, ponieważ wtedy na innych ekranach nie będzie go widać i , że może je zmienić tylko wtedy jak zmniejszy font w menu.
Pytanie brzmi czy problemu, które opisałem są charakterystyczne dla tego typu "programowania " ? I czy można ustawić duże logo które będzie zoptymalizowane dla wszystkich typów ekranów
#programowanie #stronywww
  • 8
@Petnacior: CMSy są ok, to jest aktualnie standard. Tylko trzeba albo mówić klientowi wprost, że jedynie dostosowuje się gotowy szablon, albo trzeba zawsze wprowadzać modyfikacje.
@goferek: rozumiem . Przyznam szczerze, że trochę różni się to od tego jak wcześniej miałem przygotowywaną stronę . Wygląda to wszystko bardzo ladnie i profesjonalnie, ale nie mogę pojąć dlaczego jestem ograniczany przez jakiś szablon. Jeśli chce mieć zrobione menu gdzie wyraz dwuczłonowy jest jeden pod drugim to tak ma być ,a dostaje informacje ,że tak się nie da i musi być napisane w ciągu