Wpis z mikrobloga

@nocne_zwidy: gosc to jest przede wszystkim biznesman, ktory ma konent na jasno nakierowany fanbase, a sa nim dzieciate karyny powiedzmy okolo tej 30,40 czesto rozwodki ktorym on wciska taki kit, ze rozwod to zawsze wina faceta. I one potem za zasilki kupuja te jego gowno ksiazki, nabijaja mu wyswietlenia i kupuja te jego gowno ubrania. Swoja droga czaicie ze gosc sprzedaje bluzy z przeklenstwami xD typu jest bluza z napisem #!$%@?
@krzyu: Ogólnie to nie śledzę jego wpisów.Po prostu ktoś tam z moich znajomych coś tam skomentował wyświetliło sie u mnie na fb i tyle.Nie będę przeglądał jego wpisów aby sprawdzić czy czarownik robi sobie jakiś "eksperyment społeczny".#!$%@?ł coś głupiego i są reakcje,a on w swoim mniemaniu,myśli że przechytrzył tym kogoś i udaje sprytniejszego niż jest.
@krzyu: Jeśli napisałbym np. że lewactwo jest złe to logiczne,że prawacy będą mi bić brawo a lewacy mnie zjadą i tak samo w drugą stronę.Myślę,że nie ma co sobie dorabiać do tego filozofii.
@nocne_zwidy: Okej, nikogo nie zmuszam do śledzenia jego profilu, bo sam teraz wszedłem tylko po to, żeby zweryfikować czy to co wrzuciłeś to nie fejk, prawdę mówiąc zajęło mi to minute, włącznie z wrzuceniem screenów
Po prostu uważam, że wielu z nas tutaj reaguje impulsywnie, bo ktoś im dał jakiś bodziec. Jakbyś napisał, że Korwin się śmieje z inceli, to pół tagu #przegryw by się zleciało, żeby go zwyzywać, a nikt
@krzyu: Co do weryfikacji się zgadam acz kolwiek ten jego eksperyment to odkrywanie koła na nowo bo chyba nie jest to nic odkrywczego,że jesli będziemy obrażać grupę A to wrogo nastawiona grupa B bedzie bić brawo.
@nocne_zwidy: Zawsze jest fajnie, jak ktoś obnaża hipokryzję ludzi, nawet jeśli byłaby to moja hipokryzja. A jeszcze lepiej gdy robi to ktoś z takimi zasięgami, może w tym wypadku niektórym spermiarzom czy beciakom też się trochę oczy otworzą i zauważą, że nie ma co stawiać kobiet na piedestale
@nocne_zwidy: No nie wiem ja bym powiedział, że nawet jak się facet postara i kobiecie zależy na początku związku to tak później kobiecie przestaje zależeć i cały związek musi utrzymywać facet. Więc nie wiem czy to faceci są tacy źli...
@nocne_zwidy: przecież kobiety tak samo robią. Spotkałem się z dziewczyną i ona mi mówi, że fajnie jakbym motor kupił i do niej na motorze przyjeżdżał. Nie kupiłem, bo nie miałem prawka i co? pinco i dziewczyna znika.