Wpis z mikrobloga

@gokish: eazymut to chciał mnie wyruchać bez mydła twierdząc że nie moge oddać zegarka, który został raz uruchomiony. Gdy zaporponowałem im, że opisze tą sprawe na maratonypolskie to się okazało się oczywiście, można zegarek zwrócić.
@gokish: No ja im mówie, że przecież kupiłem przez internet to mam prawo do zwrotu, ich odpowiedź brzmiała mniej więcej tak:

"Wie pan, ale jak pan już zegarek uruchomił i aktywował moduł GPS to my go juz nie mozemy sprzedać jako nowy zegarek, takze w tym wypadku nie ma prawa zwrotu"
@ProjektGdansk: z pierwszą częścią ich odpowiedzi się zgodzę, z drugą już nie :) Ja miałem przypadek w UK, poszedłem do sklepu i nie chcieli wyjąć go z pudełka żeby przymierzyć, bo powiedzieli że będę musiał go wtedy kupić. Przy zamówieniu online można otwierać, używać do 30 dni, i zwrócić jak coś ci nie będzie pasować ¯\_(ツ)_/¯
@runnerrunner: Miałem trochę perypeti ze starym Forruner 920 XT i nowym trenażerem ELITE SUITO... po kilku dniach #!$%@? mówię dość! Dwa telefony po znajomych w ciągu 30min feed back z TIGAR jaka cena co wpisujemy na FVAT i jechałem już do nich po nowy zegarek :) Generalnie jestem na maxa zadowolony, w #!$%@? funkcji kompletnie nieprzydatnych mi w Triathlonie ale codzień beka i wjazd na forum lub w instrukcje co #!$%@?