Wpis z mikrobloga

Mam beke z ludzi na tagu, którzy nie potrafią powiązać ze sobą pewnych faktów. Myślą, że typ znalazł się u Konona z choinki. Pewnie nie ogarneliście też, że Jacek to wielokrotnie wspominany Jerry o imieniu Jarek. Wielokrotnie wspominał, że ma syna o imeniu Kuba, że przyjdzie i w różnych kontekstach się tam przewijał. Także na logikę "Jacek" miał już dośc wydzwaniania Konona i katowania mu łba przez ryżego psychopate i wysłał tam syna żeby miec spokój.

#kononowicz #szkolna17
  • 44
@adik75: Napisałem to co widać gołym okiem czyli ukrywanie , że Jacek naprawdę nazywa się Jarkiem i nie raz podczas wypowiedzi się natym łpał nie tylko ryży ale i Konon z Suchodolskim. Druga sprawa nagle rucił wszystko wprowadzając tam typa niby obcego przeciez to absurd jakiś
@ACE41: Ale to tylko twoja dedukcja która może byc zmylna. Ok Paweł z Knyszyna to kto inny, ale myslisz ze perfidny Konon w najwiekszym gniewie wiedząc że Jacek to Jarek nie wykorzystał by tego czymć w stylu ,, Jaki ty Jacuśek zasrany jak ty Jarek masz na imie zaprzestań korrwa kłamać" bo mi sie coś to kupy nie trzyma.
@Romano4011: Nie wiem kiedy Konon miałby na niego nadawać skoro od momentu jego pryzchodzenia albo był chory albo w szpitalu albo w takim stanie jak teraz. Wie, że jest giermkiem ryżego i jest od niego zależny więc cyrków nie może zrobić